Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата? Ами явно ще е ще се казва Дългът

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
"Дългът".

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Наистина ако има действие има в България, а не само споменаване, би ми допаднало много.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Мисля, че е редно българските автори да развиват действията си в България. Прекалено много се американизирахме. До сега не съм срещала книга, чийто действия да се развиват в България. Повечето автори, а те в повечето случай са американци, пишат за родния си град, освен ако историята не налага смяна на мястото. Но винаги се пишат и описват места, на които са били. А доста от българските автори са заслепени от блясъка на американските градове и пращат своите герои там без те самите да са опознали мястото и да могат да разкажат за специфичните неща на това място, да опишат с подробности неговите красоти и недостатъци. Джон Грийн е прекарал 3 месеца(може и да са 4) в Амстердам, за да може в книгата си да опиша само 3 дни там.
Не разбрах точно къде се развива действието в тази книга, но дано авторката се е справила добре с пресъздаването му.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Много бих се радвала, ако действието се развива в България.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Щом книгата е от български автор, мисля, че е редно и действието да се развива в България. Досега не съм срещала книга, в която действието да се развива тук и ще е интересно да се види как ще е.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ

Разбира се,че искам. В България имаме толкова много тайнствени, вълшебни и спиращи дъха места. Имаме такава богата история за всички същества, които ще срещем в книгата.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Разбира се, че искам. Би ми било много интересно, ако действието се развива в България.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Естествено,че искам,защото ще бъде по-интересно,ако действието се развива в България.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще се радвам ако действието се развива в България . Така ще може нашите забележителности да станат по - известни на широк кръг от читатели .

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?Никак нямаше да е лошо действието да се развива в България, но щом писателката е решила така, значи нека да бъде американското.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Не ми харесват многото надписи поставени върху самата книга. ТОЧНО  това би ме накарало да я подмина без дори да разбера за какво се разказва в нея.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Ами нещото, което на първо място би ме привлякло, е заглавието + корицата на книгата. Ако хване вниманието ми, съответно отиваме към резюмето. Ако то не ми хареса, просто я оставям. Друго, което би ме отблъснало, са огромните и тежки надписи. Ако на корица с много детайли на нея са сложени надписи, големи колкото самата нея, за мен това е ужасно грозно и неприятно.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next