Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата? Ами явно ще е ще се казва Дългът

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Втората книга от поредицата ще се казва " Дългът " .

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
"Дългът".

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Наистина ако има действие има в България, а не само споменаване, би ми допаднало много.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Мисля, че е редно българските автори да развиват действията си в България. Прекалено много се американизирахме. До сега не съм срещала книга, чийто действия да се развиват в България. Повечето автори, а те в повечето случай са американци, пишат за родния си град, освен ако историята не налага смяна на мястото. Но винаги се пишат и описват места, на които са били. А доста от българските автори са заслепени от блясъка на американските градове и пращат своите герои там без те самите да са опознали мястото и да могат да разкажат за специфичните неща на това място, да опишат с подробности неговите красоти и недостатъци. Джон Грийн е прекарал 3 месеца(може и да са 4) в Амстердам, за да може в книгата си да опиша само 3 дни там.
Не разбрах точно къде се развива действието в тази книга, но дано авторката се е справила добре с пресъздаването му.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Много бих се радвала, ако действието се развива в България.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Щом книгата е от български автор, мисля, че е редно и действието да се развива в България. Досега не съм срещала книга, в която действието да се развива тук и ще е интересно да се види как ще е.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ

Разбира се,че искам. В България имаме толкова много тайнствени, вълшебни и спиращи дъха места. Имаме такава богата история за всички същества, които ще срещем в книгата.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Разбира се, че искам. Би ми било много интересно, ако действието се развива в България.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Естествено,че искам,защото ще бъде по-интересно,ако действието се развива в България.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще се радвам ако действието се развива в България . Така ще може нашите забележителности да станат по - известни на широк кръг от читатели .

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?Никак нямаше да е лошо действието да се развива в България, но щом писателката е решила така, значи нека да бъде американското.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Не ми харесват многото надписи поставени върху самата книга. ТОЧНО  това би ме накарало да я подмина без дори да разбера за какво се разказва в нея.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?
Ами нещото, което на първо място би ме привлякло, е заглавието + корицата на книгата. Ако хване вниманието ми, съответно отиваме към резюмето. Ако то не ми хареса, просто я оставям. Друго, което би ме отблъснало, са огромните и тежки надписи. Ако на корица с много детайли на нея са сложени надписи, големи колкото самата нея, за мен това е ужасно грозно и неприятно.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next