Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 6]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Аз харесвам най-много този:"Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени."

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Този ми хареса. "Всъщност Симона май мразеше всички мъже, не само русите."

rockgirl5

Новороден
Новороден
Този, много ми хареса:
Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени. :)

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
" Защо целувките й още изгаряха устните му ? Защо ароматът й още витаеше около него ? Защо мислите му не искаха да я изгонят в някое далечно кътче на паметта му ."

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
" Тя може да има силата, но ти не бива да чертаеш съдбата й."

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Цитатът е от фейсбук, но мисля, че пак се брои: „За някои е писано, но съдбата не винаги държи здраво перото си. Тя го губи, надписва пътя ни и ни дава на собствения ни избор.“

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Най-много ми хареса този цитат:
"Спомените се изтриваха трудно,а колкото повече живееш,толкова повече се връщаха неканени."

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
За мен няма значение, че авторката пише под псевдоним. Всеки е свободен да прави каквото иска, щом тя е предпочела така.Дали името е българско или чуждо ... Без значение, ако книгата е написана така, че да увлича своите читатели.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Макар да е псевдоним аз веднага се досетих, че писателката е българка. Щом е давала автографи във Варна. Иначе за мен няма значение кой е авторът дори и да е куче, важното е да е добра книгата. Чела съм доста чужди книги и съм оставала много разочарована, не мисля, че едно има променя нещата.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Щом авторката е решила така, за мен няма значение. Бих чела всяка книга, ако ми хареса, независимо от името върху нея.

Последната промяна е направена от hrissiiiii на Чет Авг 27, 2015 8:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско? За мен няма кой знае какво значение дали е искала да бъде с псевдоним. Да, бих я прочела.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
За мен е без значение под какво име пише авторката на книгата. По - важно е нейното съдържание. И да, бих я прочела.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
За мен няма значение, че авторката пише под псевдоним. Важно е съдържанието на книгата. Бих прочела книгата със сигурност.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Няма значение какво е името,има значение съдържанието.И бих прочела книга със българско или каквото и да е име.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Хареса ли ми книгата няма никакво значение дали е псевдоним или истинско име!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next