Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 25.08 В този роман се срещат както познатите ни вампири и върколаци, така и вещици, самодиви и тайнствени източни воини. За кого ще ви е най-интересно да прочетете повече?
Аз съм запален вампироманиак и искам да видя как да представени в тази книга. Но искам и да разбера как са вплетени в история и другите същества.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Дата 25.08 В този роман се срещат както познатите ни вампири и върколаци, така и вещици, самодиви и тайнствени източни воини. За кого ще ви е най-интересно да прочетете повече?
Досега не съм чела нищо за самодиви и струва ми се ще е интересно.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Най-вече за вещиците и самодивите. :)

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
За мен всички са интересни.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Обожавам всички изброени създания, на най - интересно ще ми бъде да прочета за вещиците, самодивите и тайнствените източни воини

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Ще ми е интересно да чета за вещици и самодиви.

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Може би за вещиците.Но и за вампирите и върколаците. Very Happy

rockgirl5

Новороден
Новороден
За вампирите! :)

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
За тайнствените източни воини .

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Ооо залагам на тайнствените войни. В поредицата Хекс Хол се наричат Окото на бог..от там малко по-малко започнаха да ми се набиват на око. Обичам да чета книгите в които ги има, как преследват вещици, вампири, фей, върколаци и тези техни сребърни кинжали.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
За самодивите.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
нещо не можах да намеря цитатите, но предполагам повечето ще ми харесат

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
"Тя обичаше светлината, защото слънчевите лъчи потискаха хищническата й природа."

Последната промяна е направена от [Broken] на Сря Авг 26, 2015 2:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Topcho

Творец на форума
Творец на форума
Пиша го тук, защото изглежда никой не чете правилата. В условието са изписани всички места, от които можете да получите информация - има пуснат линк към сайта на авторката, към фейсбук, към темата във форума. Тези линкове са активни и дори изпъкват в цвят. Разделът с цитати се вижда веднага щом отворите сайта на авторката.
Моля ви, положете поне минимум старание! No Дадени са ви всички данни, нужни за да отговорите на всеки от въпросите. Както казва Ив в правилата, които ѝ заех - Трябва само малко да потърсите!
Ако в рамките на деня потребителите, които "не са могли да намерят" редактират постовете си с отговор на въпроса на деня, ще се радвам да ги приема и да добавя съответното им спечелено билетче.

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Аз на харесвам: "Имам мили и добри роднини като граф Дракула. Е, аз не съм толкова добричка..."

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next