Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 8 Гости

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Предизвикателство с "Наследницата" от Гери Йо!

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 6]

Topcho

Творец на форума
Творец на форума
Здравейте! Този път съм аз, а не Ив, но не се бойте, замествам я само инцидентно. В това предизвикателство ще имате възможност да спечелите "Наследницата" от Гери Йо:

При представянето на книгата на Алеята на книгата във Варна, авторката бе така добра да остави автограф и да надпише книгата специално за един късметлия от форум Муза plqskane И сега това томче може да стане ваше!

Анотация на книгата:
Преди много векове граф Дракула е оставил върху целия си род страшно проклятие и две дъщери от различни жени. Мелиса и Витория са като нощта и деня, но и двете са с непреклонен дух и с воля за победа. А победителката ще е Кралицата на здрача.

Сега целия свят на мрака е в хватката на по-малката дъщеря - Витория, победила сестра си в смъртен двубой. Тя е кралицата покорила върколаците, в мир със самодивите, сключила пакт с нинджите и превърнала се в непобедим вампир. Но собственото ѝ сърце не се подчинява на правилата ѝ и отдава любовта си на ловеца на вампири Филип. Филип също е поставен пред дилемата дали да изпълни дълга си, или да следва сърцето си, което копнее за Витория. Кралицата усеща невероятни сили у едно новородено момиченце и възлага целите си надежди, че то е новата наследница. Но върколаците са се обединили с враговете ѝ и подготвят нападение. Витория е готова да брани всички свои близки и наследницата, но ще се наложи да направи труден избор между любовта и дълга.

Правилата на предизвикателството са същите, както винаги, с тази разлика, че тъй като надписаната книжка е у мен и аз ще я пратя до победителя - съответно в този случай ще трябва да пратите данните си на мен на ninniv @ abv .bg Надявам се никой да не се обърка. Това е само единична промяна! Всички други предизвикателства ще се организират от Ив/Raven и ще си продължават по установения ред! (освен ако Топчо не намери автограф отнякъде  laughting hand )

Общи правила: (които нахално копи-пействам, и благодаря още веднъж на Raven за тях  laughting hand )

Дийдра написа:За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимкаи постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

ВЪПРОСИ:

Дата 24.08  Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете?
Дата 25.08 В този роман се срещат както познатите ни вампири и върколаци, така и вещици, самодиви и тайнствени източни воини. За кого ще ви е най-интересно да прочетете повече?
Дата 26.08 Посетете раздела за цитати в сайта на поредицата. Кой ви допадна най-много?
Дата 27.08 Авторката пише под псевдоним. Какво значение има за вас това? Склонни ли сте да предпочетете книга, ако името на нея е чуждо, а не българско?
Дата 28.08 Обичате ли да четете "популярни жанрове"? Смятате ли, че това определение вече е придобило негативно звучене, и ако да - заслужава ли го?
Дата 29.08 Как ще се казва втората книга от поредицата?
Дата 30.08 В книгата вещицата Симона споделя, че в България има много свещени места, и затова ѝ е трудно да идва тук сама. Бихте ли искали действието да се развива в България?
Дата 31.08 Ако влезете в книжарница и видите книжката, какво би ви привлякло към нея, ако не сте чували нищо предварително? Или обратно, какво би ви накарало да я подминете?

И така, пожелавам на всички късмет! Скоро ще има и ревю на книжката, за да може да прецените още по-добре дали искате да участвате. Но един съвет от мен - да не изтървете някой ден и някое билетче, почвайте още отсега yahoo

Преди да се разделим само ще ви напомня още веднъж какво може да направите с томчето, след като го спечелите  laughting hand
Ако го спечелите ще може да правите с него едно (или всичките) от тези чудесни неща
*Да му се радвате
*Да се радвате на автографа
*След като я прочетете да се разпишете в предизвикателството за Българска литература 2015 с което да си спечелите шанс в тегленията за месечните и годишни предизвикателства...
*или дори да ѝ напишете ревю, с което да си спечелите до 5 допълнителни билетчета (отново в месечните и годишните предизвикателства, а не в тукашните конкурси)
*или ако ви мързи може да я коментирате в съответната темавъв форума

Късмет от мен! bye monkey

http://topchochanbooks.blogspot.com/

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата 24.08 Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете?
Аз залагам на даровитото дете.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 24.08 Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете?
Намереното даровито дете.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
На пръв прочит ми се стори, че наследницата е новооткритото дете, но после ми хрумна, че е по-вероятно тази чест да се падне на Виктория, в зависимост от мистериозния сюжет, затова залагам на нея. :)

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ

Наскоро намереното даровито дете.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Ще заложа на наскоро намереното даровито дете.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Даровитото детенце

rockgirl5

Новороден
Новороден
Според мен, даровитото дете.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че даровитото дете.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата 24.08  Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете?
Според мен ще е даровитото дете.

https://www.facebook.com/lili.deqnova/posts/1011052142250415?pnref=story

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Наскоро намереното даровито дете .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/928779210512083?pnref=story

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата 24.08 Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете? Може би даровитото дете. Не съм много сигурна.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата 24.08 Прочетете анотацията на книгата и споделете - коя според вас е упомената в заглавието "наследница"? Първородната дъщеря, или извоювалата трона си Витория, или наскоро намереното даровито дете? Мисля, че е даровитото дете.

aivlis

Новочетящ
Новочетящ
Дата 25.08 В този роман се срещат както познатите ни вампири и върколаци, така и вещици, самодиви и тайнствени източни воини. За кого ще ви е най-интересно да прочетете повече?
Може би за самодивите и източните воини.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Като, че ли за самодивите, защото не съм ги срещала досега в книги.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 6]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next