Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей!

Предизвикателство със "Седем години копнеж" от Силвия Дей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 13]

megan5

Новочетящ
Новочетящ
15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
По принцип харесвам исторически любовни романи. Не съм запозната с тази авторка, но анотацията ми хвана окото.Четох и добри и лоши отзиви за нея, но предпочитам да си направя изводите сама. И т.к на този етап не мога да си я купя реших да участвам.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Напоследък книгата е доста нашумяла и реших да си пробвам късмета.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Напоследък книгата е супер рекламирана и отвсякъде се шуми за нея. Та реших да си пробвам късмета.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Харесвам много историческите любовни романи и по принцип бих си купила книгата без да се замисля. Но в случая, не харесвам Кросфайър поредицата на авторката и на този етап се въздържам от покупка, докато чакам да се появят някъде из интернет ревюта или по-задълбочени коментари за книгата, за да мога да преценя дали би ми харесала. Това е и причината да участвам - шансът да я спечеля.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Добрите отзиви за книгата, а и писателката е много добра.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Харесвам поредицата "Кросфайър" и стила на писане на Силвия Дей. Когато разбрах, че ще издават друга нейна книга и то историческа много се зарадвах. Така че когато видях предизвикателството за нея, реших да се включа.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Книгите на тази авторка са много известни, а и ми хареса описанието на историята.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата:15,08,2015 г.Какво ви привлче да участвате в предизвикателсвото за "седем години копнеж"? Хаесвам стила на писане на Силвия Дей.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Харесвам авторката и реших да се пробвам.

martin2304

Прохождащ
Прохождащ

Всеки път като минавах покрай витрината на ,,Хеликон,, ..... тя беше изложена и се замислих дали да не си я купя но за жалост нямах парите , и сега си пробвам късмета :)
yahoo 111 yahoo

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Хареса ми това,че е от авторката на наскоро прочулата се поредица Кросфайър.Сюжета грабва на първо четене.

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 15.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Седем години копнеж”?
Книгата стана доста известна а и има защо, така че нямаше как да не се включа в това предизвикателство.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Авторката , връзката на книгата с поредицата " Кросфайър " и интересната анотация .

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Големият ми интерес към книгата.

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Привлече ме описанието на книгата и нейната корица.Също и общото с поредицата „Кросфайър„.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next