Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс!

Предизвикателство с "Твърде далеч: Пропадане" от Аби Глайнс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 17]

venitybs

Сричащ
Сричащ
14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Силно ме заинтригува нестандартната история на Блеър и Ръж и много искам да я прочета.

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Резюмето на книгата звучи обещаващо.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?
Привлече ме едно откъсче, което прочетох и страшно много ми хареса. Мисля, че книгата също ще ми е много интересна.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Много отдавана искам да прочета тази книга. Преди време намерих първата глава на немски и оттогава с нетърпение очаквах да излезе и на български.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
14.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч: Пропадане"?

Аби Глайнс е авторка, чийто книги отдава искам да прочета. А и резюмето на тази книга определено привлече вниманието ми и затова реших да се включа в предизвикателството.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Откъса който прочетох, а и самата книга ми се струва адски интересна.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Определено ме привлече резюмето на книгата.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

До този момент издателство "Егмонт" не ме е разочаровало и искам да видя дали и тази авторка ще попадне от любимите ми от колекцията "Без предрасъдъци".

deynnaftw

Новороден
Новороден

Чела съм книгата на английски. Стана една от любимите ми, а факта че издават поредицата на български .. нямам думи.

rockgirl5

Новороден
Новороден
14.08. Резюмето много ми хареса.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме факта, че не съм чела книга с подобен сюжет и мисля, че ще ми е интересно да прочета подобна история.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
14.08 Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за "Твърде далеч- Пропадане"?
Хареса ми корицата и отзивите,които съм чувала за книгата.

Конкурса е споделен
https://www.facebook.com/pavlina.staikova/posts/1155548147805138

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Привлече ме откъса,който прочетох и че не съм чела такъв тип книга.

https://www.facebook.com/lili.deqnova/posts/1005745386114424?pnref=story

liusi

Прохождащ
Прохождащ

Струва ми се, че ще е интересна, според резюмето на книгата.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Харесвам книгите от тази поредицата,така че реших да се пробвам и да я спечеля.

Споделих:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=866806420041104&id=100001352616269

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next