Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Между дявола и желанието" на Лорейн Хийт!

Предизвикателство с "Между дявола и желанието" на Лорейн Хийт!

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 15]

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Дата: 16.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за Между дявола и желанието?
Корицата. Изключително красива е.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за Между дявола и желанието?
Още като излезе първата книга много исках да я прочета и смятам скоро да започна поредицата.

hrissiiiii

Новочетящ
Новочетящ
Прочетох първа книга и много искам да прочета и втората.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Прочетох първата книга и много ми хареса. Така че, когато видях предизвикателство за втората реших да се включа.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.08
Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за Между дявола и желанието?
Привлякоха ме корицата и сюжета.

sortisa

Сричащ
Сричащ
На първо място, че е книга от поредица,която следя и за герой, който ме интригува. След това е резюмето.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Горещо се интересувам от тази поредица и затова участвам.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Отзивите за книгата

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Хареса ми резюмето, а и корицата е прекрасна.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Дочух изключителни отзиви за поредицата, която ме наведоха на мисълта, че навярно ще си заслужава.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Много искам да прочета поредицата и ми е в списъка с бъдещи покупки. Така, че реших да си пробвам късмета тук преди това. :)

vikto

Новороден
Новороден

Прочита на първата книга от поредицата.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Харесах първата книга от поредицата и затова реших да се включа в предизвикателството.

babyfg

Прохождащ
Прохождащ
Шанса да я спечеля.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.08. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за Между дявола и желанието? Много харесах първата книга и поисках цялата поредица!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next