Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

hrissiiiii, kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Всеки ден" от Дейвид Левитан!

Предизвикателство с "Всеки ден" от Дейвид Левитан!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.07. Кои други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?

От това, което прочетох за автора ми се иска да се преведат "Another Day" и "Hold Me Closer".

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
23.07. Кои други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?

Честно казано нямам представа, тъй като не следя книгите от този автор... Чувам, че тази "Naomi and Ely's No Kiss List" доста я хвалят..., за това казвам нея.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
23.07. Кои други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?
Не съм запозната с останалите книги на автора.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Всичките му книги. Той е чудесен автор и искам да прочета всичко от него, дори да е написано на салфетка, и дори се замислям дали не почна някоя негова друга книга на английски.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.07. Кои други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?
Според мен Дейвид Левитан заслужава също толкова фенове в България колкото и Джон Грийн има. Която и друга негова книга да бъде преведена ще я прочета. Идеите му са много интересни.

presiana_

Новороден
Новороден
Много бих искала да видя скоро преведени: "Every You, Every Me" ,"Nick and Norah?s Infinite Playlist" и "The Lover’s Dictionary"

pamela.petkova9706

Сричащ
Сричащ
Не бях много запозната с творчеството му,но от това което видях Every day ми хареса.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Не съм запозната с досегашното творчество на автора, по тази причина не мога да посоча конкретни заглавия.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Бих искала да преведат и втората книга от поредицата "Every Day" - "Another Day".

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
" Are We There Yet ? " , " The Lover's Dictionary " и " Another Day " .

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Прегледах няколко негови книжки и тези, които ми направиха впечатление са "Every You, Every Me", "Love Is the Higher Law" и разбира се, втората книга на "Всеки ден". Няма как да не искам да прочета историята на Рианън.

anime_lovers

Новороден
Новороден
Аз лично бих желала всички негови книги да се преведат, защото е невероятен писател.  

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=724931717652780&id=100004078759474&pnref=story

dalinda

Сричащ
Сричащ
Дата: 23.07. Кой други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?

Да бъда честна за пръв път чух този автор тук, така че не съм се интересувала от него и не знам какви други книги има. :)

martin2304

Прохождащ
Прохождащ
nod Дата: 23.07. Кои други книги на Дейвид Левитан бихте искали да се преведат на български?
Всички ! (те преведоха любимата ми книга ,,Всеки Ден ,,  )

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Бих се радвала да преведат Nick and Norah's Infinite Playlist, Naomi and Ely's No Kiss List,
Dash & Lily's Book of Dares и Love Is the Higher Law. :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next