Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън!

Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 16]

Alex17

Преводач
Преводач
08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не, впрочем за пръв път чувам това издателство

http://readndwatch.blogspot.com/

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Все още не те са сравнително ново издателство.

kissi

Новороден
Новороден
Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не, не притежавам нито една от техните книги, а и за първи път чувам за тях. Но по принцип напоследък рядко си купувам книги, тъй като имам ел-книга и ги чета на нея. Знам, че много хора казва, че не е същото, че е друго да я имаш в ръцете си, но за мен няма разлика. А и така мога да прочета повече книги :)

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?Да све книги: "Белязана" Елизабет Ноутън и "Горещо след полунощ" на Синтия Идън.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не притежавам, а "Горещо след полунощ" на Синтия Идън ми я бяха дали назаем, но много бих искала да притежавам.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Да имам първите книги от поредиците на Синтия ("Горещо след полунощ") и Елизабет ("Белязана")

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Да, имам първата книга- "Горещо след полунощ"

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Да, имам две от книгите на издателството "Горещо след полунощ" на Синтия Идън и "Белязана" на Елизабет Ноутън.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Имам "Горещо след полунощ" на Синтия Идън.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Не притежавам книги от издателство „Еклиптик” .

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ

Да имам първите книги от поредиците на Синтия - "Горещо след полунощ"и Елизабет -"Белязана"

liusi

Прохождащ
Прохождащ
Не, все още нямам книги от това издателство.

Конкурса е споделен. :) Страницата на Еклиптик е харесана.
https://www.facebook.com/liudmila.liubenova.9/posts/10203716400265473?pnref=story

sortisa

Сричащ
Сричащ
В предния си отговор отговорих на този въпрос, като не бях погледнала, че съществува конкретен такъв. За това сега ще се повторя.
Притежавам "Горещо след полунощ" на Синтия Идън и "Белязана" на Елизабет Ноутън.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Да купих си поредицата "Вещиците от Ийст Енд".

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Все още нямам книги от това издателство.

Споделих:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=850897094965370&id=100001352616269

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next