Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3876)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

radost123

Topcho

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "Наследницата" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 03.07. Ще прочетете ли новелата част от поредицата „Изборът“, която се очаква да излезе?
- Оооо дааа!! Новелите сигурно повече от "Наследницата" чакам. Very Happy Шегата настрана. Още когато разбрах за новелите и ме засърбяха пръстите да ги прочета. Много се зарадвах, че Егмонт ще ги издават, а още повече се зарадвах че ще ги издадат заедно с новото американско издание и горе-долу по същото време.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 03.07. Ще прочетете ли новелата част от поредицата „Изборът“, която се очаква да излезе?
Да разбира се, много се радвам когато издават и новелите към поредиците и с удоволствие ги чета.

martin2304

Прохождащ
Прохождащ
Кой не би ? Разбира  се ,че ще я прочета ,бих казал ,че нямам търпение. yahoo yahoo yahoo :)

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Мисля да ги добавя всички към колекцията си

mockingjay

Преводач
Преводач
03.07. Ще прочетете ли новелата част от поредицата „Изборът“, която се очаква да излезе?
Да защо не, ако историята ми допадне

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

mihaela

Сричащ
Сричащ
Разбирасе,че да все пак мисля,че историите,които са подбрани си струват

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да, ще я прочета.

Vegas Girl

Новороден
Новороден

Задължително!

tetichka

Новороден
Новороден
Да, задължително ще я прочета!

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Да,с нетърпение очаквам да излезе и да я прочета.

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
Разбира се sun

dalinda

Сричащ
Сричащ

Да, разбира се ! :)

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Да .

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
03.07. Ще прочетете ли новелата част от поредицата „Изборът“, която се очаква да излезе?

Мисля, че да.

anime_lovers

Новороден
Новороден
Да със сигурност.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next