Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Наследницата" от Кийра Кас!

Предизвикателство с "Наследницата" от Кийра Кас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 01.07. Коя от роклите на кориците на поредицата „Изборът” ви харесва най-много?
Всичките!!! Искам роклята ми за бала да е като първата, а булчинската ми рокля да е копие на третата, макар и до двете събития да има много време искам тези рокли да ги видя и в моя гардероб.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 01.07. Коя от роклите на кориците на поредицата „Изборът” ви харесва най-много?
- Това вече е подъл въпрос 050 (шегувам се) Значи не ми харесва гърбът на роклята на "Наследницата" - по-простата причина, че очевидно са го пипнали с фотошоп и са го изместили, та не седи много правилно...От останалите три рокли, любимка ми е на "Единствената" - толкова е нежна и красива. inlove (голям плюс е според мен, че всичките са тип бюстие горе)

Vegas Girl

Новороден
Новороден

Ами... Любимата ми рокля може би е корицата на Наследница иии на Единствена.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Тъй като има доста варианти на корици най-много ми хареса на Наследницата

mihaela

Сричащ
Сричащ
Всички без тази от втората книга,може би тази на Наследницата ме грабва най-много.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Харесват ми всички,но най-много ми харесва тази на "Единствената"!

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Най - много ми харесва роклята на корицата на " Елитът " .

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Роклята на корицата на "Единствена" ми харесва най-много.

Жаклин Муун

Новороден
Новороден

Най-много ми допада роклята от корицата на "Елитът".

blue_red

Прохождащ
Прохождащ
На мен най-много ми харесва роклята на корицата на 3 кн. Единствена.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Как да избера като и трите рокли ми харесват? Very Happy Very Happy Обаче, тъй като обичам белия цвят казвам третата книга "Единствената" :)

mockingjay

Преводач
Преводач
Много трудно да избера, но като че ли най-много ми допада червената на "Елитът"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
01.07. Коя от роклите на кориците на поредицата „Изборът” ви харесва най-много?
Бялата на "Единствената". Като булка е laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

martin2304

Прохождащ
Прохождащ
Определено най-много ми хареса корицата от първата книга   ,, Изборът,, П.С. Всички ми харесват , но най много ме грабна първата .... 028 028 028 028 028

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Тази на Единствената, мисля, че е страхотна!!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next