Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи!

Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 29.06. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Възпламени ме“?
Интересната анотация и корицата на книгата и искам да разбера как ще продължи историята .

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 29.06. Какво ви привлече да участвате в предизвикателството за „Възпламени ме“?
Чела съм предишните две книги, затова искам да се сдобия и с трета част.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Имам първите две книги, а и преди няколко дни започнах първата книга и е много увлекателна, за това искам да се сдобия с и последния фрагмент на трилогията. :)

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
За да направя един подарък на приятелка, която много иска книгата, но просто няма средства да си я купи, и аз страшно много искам да и помогна.

Alex17

Преводач
Преводач
30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”? (Дайте хипотетично мнение. Не е нужно да сте чели всички книги.)
Най-общо казано с хепи енд laughting hand Надявам се никой да не умира и всички да заживеят щастливо 050

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”? (Дайте хипотетично мнение. Не е нужно да сте чели всички книги.)
Предполагам, че Джулиет и Адам ще се съберат. И се надявам никой от главните герои да не умира laughting hand

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”? (Дайте хипотетично мнение. Не е нужно да сте чели всички книги.)

Най-вероятно Адам и Джулиет ще са заедно. И предполагам никой от главните няма да умре.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”? (Дайте хипотетично мнение. Не е нужно и да сте чели всички книги.)Искам да е с щастлив край,но ще видим авторката какво е решила.Обичам изненадите!

mihaela

Сричащ
Сричащ
Предполагам,че краят ще е щастлив и всички ще са живи

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Честно казано,аз лично не очаквам щастлив край, може и да съм малко черногледа,но си мисля,че всичко ще се обърна на 360 градуса.Но пък може и да греша.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Финала ще е или като в другите книги полущастлив, тоест ще има смърт, но главните герой ще са живи, или ще е абсолютно неочакван и завладяващ, какъвто е по възможно да бъде.

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Дата: 30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”? (Дайте хипотетично мнение. Не е нужно да сте чели всички книги.)

Аз не очаквам щастлив край на трилогията, мисля, че накрая всеки от героите (Джулиет, Адам и Уорнър) ще поеме по различен път.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”?

Смятам, че борбата накрая ще е дала много жертви - както от приятелите на Джулиет, така и от нейните врагове. Не мисля, че условията им на живот ще се подобрят, но може би ще са наясно с истината за всички аномалии, които се случват.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 30.06. Как мислите, че ще завърши трилогията „Разбий ме”?

В момента съм на първата книга и още не мога да предвидя края

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Аз се надявам на щастлив финал .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next