Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 1

Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 1

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 8]

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 11.06. Коя / кои книги очаквате от издателство „Егмонт” през следващите месеци?

Книгите от поредицата "Дьо Грас" на Щефани Рос.

Rosali

Новороден
Новороден
Дата: 11.06. Коя / кои книги очаквате от издателство „Егмонт” през следващите месеци?

Следващите от "Мидендхил". Мисля че се очертава добра поредица.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Очаквам с нетърпение "Да посрещнеш опасността" на Лори Фостър.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

То е цял списък с книги които очаквам...., но може би най-много очаквам книгата на Лори Фостър - Да посрещнеш опасността.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Сега през лятото очаквам с нетърпение Егмонт да издаде още няколко книги на Сара Десен.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Всяка една от книгите, които са подготвили в издателският си план от серията "Книги за любов" ми грабна вниманието и ги очаквам с нетърпение.

pav_st

Новочетящ
Новочетящ
Опитомени на Ема Чейс - нямам търпение за нея
Заплетени Ема Чейс
This Man на Джоди Елън Малпас

Alex17

Преводач
Преводач
Всички книги от издателският план на Егмонт ми харесват, но с най-голямо нетърпение очаквам "Fangirl" и "Every day".

http://readndwatch.blogspot.com/

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Fangirl и Самодива на Краси Зуркова

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
"Прокълната целувка'',Поредицата: "Стражите на Шотландия","Ястребът"

mockingjay

Преводач
Преводач
11.06. Коя / кои книги очаквате от издателство „Егмонт” през следващите месеци?
"Един ден"(мисля, че така я превеждаха) на Дейвид Левитан. Има и други, но в момента в ума ми се въртят само счетоводни термини 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
" Ястребът " от Моника Маккарти книга втора от поредицата " Стражите на Шотландия " , както и книгите от новите поредици " Дьо Грас " от Щефани Рос и " This Man " от Jodi Ellen Malpas .

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Fangirl очаквам с нетърпение

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 12.06. Чели ли сте други книги от Рик Риърдън?
Не, не съм чела.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 12.06. Чели ли сте други книги от Рик Риърдън?Да,само една първата книгаот поредицата"39 Ключа".

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next