Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 2 Bots

iv_an, kostilka, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 21]

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Фаресвам анотацията !

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Първото нещо, което ме привлече беше, че главната героиня се казва като мен :) , а досега не съм срещата това в друга книга. А и историята звучи добре.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Просто много обичам книгите на Моника Маккарти!

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Допадна ми анотацията. :)

sortisa

Сричащ
Сричащ
На първо място, че е в любовния жанр. Освен това ми похвалиха авторката и книгите й. Резюмето на книгата също е от решаващо значение.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Първо, защото много обичам исторически любовни романи особено за шотландци!Второ, по принцип обичам да участвам в предизвикателства.И трето отзивите за романа са повече от обещаващи.Моя приятелка също много ми похвали книжката ,а тя е доста критична към този жанр като цяло!

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
17.04 Сигурно ще повторя някое от предходните мнения, но обожавам исторически любовни романи, особено такива чието действие се развива в Шотландия или поне част от героите да са шотландци. Това ме привлече, мака че и анотацията звучи интересно.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Само една дума - шотландци.
Обожавам този тип сюжети със шотландци и техните кланове.
Историите за тях са много динамични, интересни, забавни.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
На първо място ме привлече анотацията. Освен това шотландците са ми слабост.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Харесва ми анотацията,а и обожавам книги с истории за шотландци.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Жанрът на книгата  -  историческа романтика  ,  анотацията на романа и дизайнът на корицата  .
Конкурсът е споделен  .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/867129430010395?pnref=story

shadow of a dream .

Прохождащ
Прохождащ
Струва ми се интересна и до сега не съм чела книги за шотландци.

http://cruel-souls.forumotion.com/

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Просто историята ми се струва интересна и реших да участвам за нея.

kate_black

Новороден
Новороден

Хареса ми анотацията на книгата, наистина изглежда интересно, освен това обичам исторически любовни романи.

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ

Досега не съм чела никакви исторически любовни романи, защото нищо от този жанр не ме е привличало.Резюмето на "Вождът" обаче, веднага ме грабна. Пък и се разтърсих за информация за поредицата и авторката и срещнах много добри отзиви. Мисля, че е четиво, което си заслужава.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 21]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next