Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

iv_an, nk73

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 21]

Alex17

Преводач
Преводач
17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Отново анотацията на книгата

http://readndwatch.blogspot.com/

dina_ml

Сричащ
Сричащ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Харесва ми да участвам в предизвикателствата, а и винаги съм харесвала този жанр.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Харесвам историите с шотландци и това беше първото. След това беше проучването което направих за авторката и прочетох началото на книгата и то ме заплени. Очертава се страхотен исторически любовен роман.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Антнацията и корицата, а и обичам предизвикателствата.

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Сред историческите любовни романи тези, в които главните герои (или поне един от главните герои) са шотландци, са ми най-най-най-любимите!

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Шотландците са ми слабост. Това е основното, което ме привлече в книгата.

stasi

Сричащ
Сричащ

Това е жанра с които страртирах четенето на любовни романи преди години и се развълнувах изключително много, че едно от издателствата които следя с голям интерес се заема с него. След като прочетох и анотацията на книгата и видях корицата направо се влюбих в нея и мисля че това са основните причини да се включа предизвикателството.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме резюмето, шотландците винаги са ми били интересни и затова реших да играя. :)

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Директно мога да копирам мнението си от играта за "Прокълната нощ".  Чакана от мен книга и поредица, голяма слабост са ми шотландските истории, насилствен брак, воини, които ще срещнем в останалите книги от поредицата - сууупер. Да се повторя - моя тип книга, ако не спечеля, ще си я купя при всички положения.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството? написа:
Обичам да чета исторически любовни романи особено ако действието се върти около Шотландия и шотландците.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Първо ме привлече това ,че са намесени и шотландците :)Хареса ми анотацията , корицата и това ,че книгата е част от поредица и така ще можем да се насладим на историята по -дълго:)

http://booumouse.blogspot.bg/

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Анотацията на книгата.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Отново резюмето и корицата и тези шотландци flower flower

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Много харесвам историческите любовни романи, особено тези за шотландците, така че това ме привлече да се включа в предизвикателството.

mockingjay

Преводач
Преводач
Представената по-горе анотация

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 21]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next