Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Предизвикателство с "Вождът" от Моника Маккарти!

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 19 от 21]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 24.04. Какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?
Може би ще го кара да я ревнува.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата: 24.04. Какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?
Може би ще се опита да извърши някое геройство /или лудост, по - вероятно/, с което да се докаже пред него и да се опита да го спечели.

mihaela

Сричащ
Сричащ

Moже би ще направи нещо граничещо с лудостта

mockingjay

Преводач
Преводач
24.04. Какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?
Ами сега в главата ми се върти онази част от "Здрач Зазоряване"(мисля че в нея беше легендата), където третата жена на килуиетския вожд се жертва, за да го спаси. Та си мисля, че и тук ще стане нещо от този род.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Ами ... вариантите са толкова много. Или ще го накара да ревнува или ще го спаси от неизбежна смърт. Това са мойте предположения. Ще видим какво ще стане като прочетем книгата.
По всяко време може авторката да ни изненада.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Не съм сигурна в какво ще се състои, но сигурно ще бъде нещо много опасно, което да я застраши.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Аз се отказвам!! Късмет на останалите участници!!
Книгата наистина си заслужава!!

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
Дата 24.04.какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?

Може би ще опита да спаси живота му,но най-точно ще разберем след като прочетем книгата.

liny

Новороден
Новороден
Дата 24.04.какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?
Може би ще рискува живота си , за да му покаже колко го обича.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Може би ще се опита сама да се жертва, за да спаси него.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

О, не знам и не искам да предполагам. Предпочитам да видя какво ще се случи. :)

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Предполагам, че ще се опита да му помогне по някакъв начин, като се изложи на опасност.

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ
24.04. Какъв според вас ще бъде този безразсъден опит на Кристина да спечели любовта на съпруга си?

Няма да е нищо хубаво, предполагам. Да се опитваш да накараш някого да те обича насила...дори не си заслужава в повечето случаи, а и е доста отчаяна постъпка. Но както е известно от любовта се оглупява. Предполагам, че Кристина дори може да стигне до някаква крайност, която може да застраши живота ѝ, но като прочетем книгата ще разберем със сигурност.

kate_black

Новороден
Новороден

Не знам защо, но смятам, че ще се опита да взеле в неговият свят като се опита да се бие. И разбира се това ще се случи в някоя важна битка, в която ще е застрашен живота на хората от клана и вероятно нейния собствен. Но това е само предположение. Но е почти сигурно, че каквото и да направи, то ще е опасно, леко глупаво и не особено добре обмислено.

stasi

Сричащ
Сричащ

Аз предполагам, че може би ще се опита да помогне в освобождението на Шотландия, но нещата ще се объркат и май врагът им ще ги хване.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 19 от 21]

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next