Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Прокълната нощ" от Джина Шоуолтър!

Предизвикателство с "Прокълната нощ" от Джина Шоуолтър!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 21]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Харесвам такъв жанр книги!

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Резюмето и това, че харесвам подобен жанр книги. :)

sortisa

Сричащ
Сричащ
Няколко неща ме накараха да искам книгата. Много добри отзиви от моя близка, която е чела на английски. Жанра и очертаваща се интригуваща история, което се подсказва от самото резюме.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Анотацията на книгата ми допадна страшно много.Обичам подобен тип книги и просто нямаше как да не си изкуша да участвам в предизвикателството.Освен това много ми хареса корицата,до толкова ,че бих рискувала да си я купя и без да знам нищичко за съдържанието и inlove .

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Определено първо ме грабна заглавието на книгата, освен това много ми допадна и корицата - излъчва усещане за нещо зловещо. А и след като прочетох анотацията в мен се породи любопитство да разгадая цялата история.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Привлече ме името Джина Шоуолтър. Все хубави неща съм чувала за нея и книгите й.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Бях хвърлила око на тази писателка и бях на косъм да я взема от Турция, но видях, че през тази година ще е в издателския план на "Егмонт" и реших да изчакам.
Защото Егмонт не веднъж са ме радвали със хубавите си книги и сюжетите им.
Понеже съм голям фен на гръцката митология и като разбрах, че и тя ще е вплетена в тази книга веднага си казах, че трябва да е моя.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Тази поредица чакам да се издаде от почти 6 години. Самият сюжет – греховете от кутията на Пандора, затворени в много горещи мъже...ами коя нормална представителка на нежния пол няма да иска да прочете тази поредица?!

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Харесвам подобни сюжети. Освен това тази книга я прочетох преди около година на английски и страшно много ми хареса.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Съвършеният дизайн на корицата и интересната анотация на книгата .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/867123700010968?pnref=story

shadow of a dream .

Прохождащ
Прохождащ
От дълго време очаквам поредицата да бъде издадена на български понеже обожавам гръцката митология и много я хвалят. Нямам търпение да се добера до книгата!

http://cruel-souls.forumotion.com/

dalinda

Сричащ
Сричащ

Най-много ми допадна корицата, а също и това, че харесвам такъв жанр книги! :)

kate_black

Новороден
Новороден

По принцип харесвам книгите на Егмонт. Анотацията изглежда много интересна,корицата е красива,а и харесвам този жанр.Предполагам причините да я харесвам са доста.

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ

Напоследък много се запалих по Уо серията на Егмонт. Мисля,
че това е точно моят тип книга - Уо + свръхестествено. Според това, което съм срещнала като информация за книгата и автора, смятам, че много ще ми допадне.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
18.04. От колко книги се състои поредицата „Повелители на нощта”?
Поредицата се състои от 11 книги.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 21]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next