Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Прокълната нощ" от Джина Шоуолтър!

Предизвикателство с "Прокълната нощ" от Джина Шоуолтър!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 21]

dina_ml

Сричащ
Сричащ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Жанра, паранормална романтика, много харесвам такива книги.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Анотацията ми хареса. А и в последно време това издателство издаде много добри книги, които не ме разочароваха.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

АНтонацията на книгата и положителните отзиви.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Знам за книгата и поредицата отдавна и много исках някое наше издателство да се заеме с тях и да ги издаде. Изключително съм доволна, че това вече е факт. Привлечена съм от самата история, която е описана в анотацията. Както и от отзивите в Goodreads, от където знам и за самата поредица.

stasi

Сричащ
Сричащ

Нещото, което ме привлече в книгата да се включа в предизвикателството е преплитането на любовта с паранормалната история. Обожавам също и мистериозните истории. А и авторката ми беше представена по много добър начин от една приятелка купила си книгите в оригинал и ме заинтригува силно.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Привлече ме резюмето и мисля, че книгата ще е интересна, затова реших да си пробвам късмета.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Запозната съм с книгата и поредицата от адски дълго време, и от толкова я чакам да се появи на български. Харесва ми паранормалния елемент, историята, изобщо изглежда моя тип книга.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 17.04. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството? написа:
Много отдавана съм хвърлила око на поредицата и много искам да я прочета.

Paris_love

Новочетящ
Новочетящ
Красивата корица , анотацията и жанра ,сигурна съм ,че книгата ще ми хареса :)

http://booumouse.blogspot.bg/

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Привлече ме резюмето на книгата и корицата.

mihaela

Сричащ
Сричащ
Резюмето,корицата и добрите отзиви за книгата

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Отдавна чаках да издадат тази поредица на български и много се радвам, че Егмонт го направиха, така че като видях, че има предизвикателство за книгата реших да се включа.

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Бях видяла американското издание преди известно време (може би повече от година мина от тогава) и от тогава искам да я прочета. Не знаех че са я превели дори. Харесва ми идеята и обичам този жанр, така че се надявам да ми се отдаде възможността да я прочета.

mockingjay

Преводач
Преводач
Корицата и анотацията на книгата

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
17.04. Какво ви привлече в книгата,за да се включите в предизвикателството? Антонацията на книгата и корицата!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 21]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next