Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 17]

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Чувала съм доста добро за тази поредица и ми се искаше да пробвам някоя от книгите на авторката, а и описанието доста ми хареса.

mockingjay

Преводач
Преводач
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Както писах и на другото предизвикателство- имам възможност да спечеля интересна книжка

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Добрите отзиви и хубавата корица.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Чела съм другите книги от поредицата и знам, че си заслужава. Пък и в пети роман споменаха въпросния Казанова и успя да привлече вниманието ми. 895631

sineoka1983

Сричащ
Сричащ

Чела съм цялата поредица издадена до този момент на български и реших да си опитам първо късмета и после да си я закупя .

silver94

Новороден
Новороден
Корицата и анотацията :)

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Чела съм предишните книги от поредицата и реших да си опитам късмета. Ако ли не стане, ще си я купя.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Това е една от любимите ми поредици,така че няма как трябваше да участвам заради възможността да я спечеля.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Това, което най-много ме привлече са вампирите! Обожавам всякакви неща свързани с тях, същото така корицата е доста интересна! ♥ :)

khmhlk

Новороден
Новороден
За съжаление не съм чела нито една от книгите но щом са за вампири при първа възможност ще променя този факт.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Просто ми се иска да продължа поредицата, защото ми харесва стилът на писателката.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството? написа:
Както вече писах обожавам поредицата и бих и се радвала още повече ако я спечеля 050

stasi

Сричащ
Сричащ

Нещото, което ме привлече да взема участие бе че обожавам авторката и съм влюбена в самата поредица и уникалните й и ужасно сладки и силни героите които е създала за нас. Очаквам излизането на всяка следваща книга с огромен интерес, защото авторката с всяка една книга успява да ме завладее по нов и по вълнуващ начин.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.03. Кои корици на поредицата „Рискована любов“ харесвате повече? Оригиналните или българските?
- Труден въпрос. От оригиналните след 7 нататък много ми харесват (и 4 и 5 де). Българските също много ми харесват - надявам се и за напред да издават книгите с толкова добри корици.
П.П. - Ако не е станало ясно - за момента нашенските корици ми харесват повече от оригиналните :)

Alex17

Преводач
Преводач
28.03. Кои корици на поредицата „Рискована любов“ харесвате повече? Оригиналните или българските?
Определено за момента българските ми харесват повече

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next