Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 17]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Ами,честно казано обичам много книги с вампири!

megan5

Новочетящ
Новочетящ
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Тази поредица малко късно я открих, но "Коледно желание" предизвика интереса ми и към други герои. Затова съм решила да прочета и тази.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Първо е част от поредица, която следя с огромен интерес и е от автор, чиито книги много харесвам. Останалото са корицата и резюмето и героите, с които ще се срещнем.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Както вече споменах следя поредицата, а и кой не обича книги за мъже женкари. Всъщност образа на Казанова винаги ми е бил много интересен и винаги съм се чудила как така съществуват мъже, които не вярват в моногамията, не се задържат с една жена, нито на едно място, а използват всеки миг от живота си за да се отдадат на плътските страсти.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Самият факт, че е част от една от любимите ми поредици, е показател :) В последно време гледам да се включвам за книги, които искам да прочета или са част от любима поредица :)

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Хм ... Тази поредица е една от любимите ми за вампири. Обожавам ги.
Още си спомням реакцията си когато видях първа книга. "Ооо .. пада му зъбчето ... monkey in love". От този момент ми стана любима тази поредица.
Всяка една има това, което търся в една книга. Изключително много се забавлявахо докато четях и петте. Сега нямам търпение да се докопам и до Казанова.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Не е само тази книга. Цялата поредица е невероятна, динамична, има толкова страст в нея, че като започнеш да четеш не можеш да спреш само с една книга. Харесва ми историята и нямам търпение да мога да прочета книгата.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Това е една от поредиците които обичам и следя.Обичам ги тези вампирчета какво да се прави monkey in love

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Причината е че поредицата Рискована любов ми е любима и имам всички книги от нея. Искам и тази разбира се. Ще ми е приятно да я спечеля в това предизвикателство. Лично в тази ме спечели интересната анотация.

ПП. Конкурса е споделен.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=550380028435371&id=100003901356238&pnref=story

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Поредицата ми е една от любимите. Имам всички книги до момента и няма как да спра сега, особенно на такъв интересен персонаж като Джак.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Следя поредицата и нямам търпение да прочета какво се случва по-нататък.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Интересната анотация и корицата на книгата .

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Хареса ми предишната, и реших да си пробвам късмета с тази

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Следя поредицата и тя е една от любимите ми.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Още с издаването на първа книга започнах да следя поредицата. Така че когато видях, че има предизвикателство за следващата книга от поредицата, реших да се включа.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next