Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Предизвикателство с "Тайният живот на един Казанова" от Керелин Спаркс!

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 14 от 17]

tesadia

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 01.04. Харесвате ли светът, който е изградила Керелин Спаркс в поредицата „Рискована любов“?
Разбира се, иначе не бих чела книгите отново и отново.

Alex17

Преводач
Преводач
02.04. Имате ли любими моменти от книгите?
Не съм ги чела и затова не мога да кажа Sad

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
Не, не съм чела книгите

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

sineoka1983

Сричащ
Сричащ

Определено имам,но са прекалено много .

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.04. Имате ли любими моменти от книгите?
Много от моментите в книгите са ми любими. но в случая ще посоча един не, че ми е по любим от другите, но за него се сещам в момента. Един от многото забавни моменти от втора книга "Вампирите и градът", който ме накара да се заливам от смях е когато в студиото Остин и Дарси подслушваха програма за упражнение на вампирските зъби.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
По принцип рядко отделям отделни моменти от книгите. По-скоро една книга или ми харесва за да се върна отново на нея след време или не ми харесва.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Ооо имам и още как Very Happy
Сега ще говоря по спомен, защото мина известно време от последното прочитане на книгите, а и други книги прочетох след това...
От първата много съм се смяла на момента в колата (още в началото е - когато Роман водеше Шана в дома си), също партито ми беше забавно, а и как постоянно Шана не вярваше че Конър е на повече от 15...(мисля че за Конър се отнасяше) ; от 2 книга - може би цялата книга :) с това ТВ шоу като цяло имаше страшно много забавни моменти Very Happy От на Ангъс книгата се сещам само за голия мъж в парка, но не мога да се сетя пред Ангъс ли си разтвори шлифера?! Помня че много се смях. Както и на постоянните подмятания за килта и мъжката чантичка, чието име ми се губи... Very Happy Харесвам книгите и имам и други любими моменти, но някак забавните съм ги запомнила по-добре - може би защото съм се тресяла от смях на някои места :)

silver94

Новороден
Новороден
Около Великденската ваканция смятам да започна да чета първата книга, така че по-нататък ще мога да изкажа мнение по въпроса! :)

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Не мога да отделя по някой момент от книгите, всяка развръзка е много интересна и завладяваща.
Има моменти, в които съм се смяла много, има моменти когато страшно много ме е трогнала някоя сцена, като цяло всяка книга е интересна.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
От всяка книга си имам любими моменти, но ще изброя само тези, които са ми се сторили най-забавни. От "Коледно желание" - сцената, когато Тони разбира истината за Карлос. А от "Вампири и градът"  любимата ми сцена е тази, в която Остин за първи път видя Дарси и изреди всичките й качества (откъм физиката, разбира се). А следващата е тази в басейна и хеликоптера, който развали цялата романтика.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Изключително много се забавлявам с тази поредица.
От всяка книга имам по един или два любими момента.

В "Как да се омъжиш за вампир милионер" моментите, когато Роман повтаря култовата си фраза "Кръв господня" - заливала съм се от смях. На страница може да я срещнем поне веднъж.
Ами когато му падна зъбчето ... И завяви трябва да се отиде на зъболекар. 453
Моментът, когато Грегори внесе тази изкуствена кукла. Беше епичен момент.

В "Вампирите и градът" моментът когато за първи път Дарси и Остин се срещат. Сладурковци големи, не мислите ли?. Ами ... момента, в който я наблюдава под прикритие и снима само краката и дупето и ... laughting hand

В "Сърце на вампир" - още от първата страница ми стана ясно, че ще се заливам от смях. Моментите на телепортиране са много труднни за Ангъс. Винаги наднича малко на юг за да разбере дали всичко си е на мястото. Ако ме разбирате. Хаха ...
Много ми хареса първия момент, в който се запознаха.

В "Неочаквана любов" пак много сладко ми беше, когато Жан - Люк постояно си повтаряше подяволите на френски - "Zut" или "Merde".
Тук пак любим момент ми е запознаването им - Жан - Люк и Хедър. Когато той си мисли, че Хедър копира негов модел на неговата изложба. Толкова комична ситуация.

В "Коледно желание" пак ми е любим моментът на първата среща. Когато Иън мисли Тони за крадец и я поваля на земята. Хихи ... А как я преценява преди това. Ух .. Безценно!!
Много ми е сладък и моментът когато се прави на Дракула.
В края когато й предлага на покрива. Олеее ... получи се като коледна приказва. "И заживели щастливо."

Керелин умело ни представя история след история. Възхищавам й се!!
Всеки път е различно, интересно и забавно. Особенно с тези култови фрази на героите.
Имам много други любими моменти, но сега на прима виста се сещам за тези.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Книгите са толкова забавни, че почти на всяка страница съм се заливала от смях докато ги чета. Може би любими моменти са ми били винаги първите срещи между героите, а също и всеки път когато попаднат в напечена ситуация.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
В поредицата като цяло има много и романтични и забавни моменти. От романтичните във всяка книга харесвам милите думички, които си разменят, но няма да се впускам в описание, мисля, че всички си ги спомнят. А колкото до комичните, ще спомена само няколко, на които съм се смяла страшно много. Първия момент е с прословутия споран на Ангъс. Все още мога да си представя физиономията му когато някои я нарече чантичка. Very Happy След него е момента, в които Фиделия гледаше под поличката на Конър( или поне мисля, че беше Конър). Беше уникален момент Very Happy А от последната книга, момента когато Иън се представяше за Дракула. Наистина забавни и незабравими моменти.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Все още не.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Ами не съм я чела но ако я прочета сигурно ще имам хубави моменти от нея.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next