Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 18]

m0ny

Новороден
Новороден
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Първата книга ме привлече още,когато излезе. Прочетох я и ми хареса много.И сега искам да разбера какво ще се случи с Шейн и останалите от екипа.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Харесвам поредицата и нямам търпение да разбера какво се случва.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Дизайнът на корицата и интересната анотация на книгата .

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Впечатли ме корицата.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Обичам такъв жанр книги. Антонацията също ме привлече.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Привлече ме описанието. Просто ми се стори, че историята ще бъде интересна и трогателна, затова реших да участван.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Първата книга от поредицата страшно много ми хареса, и когато видях предизвикателството за тази реших да се включа.

mockingjay

Преводач
Преводач
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Възможността да спечеля интересна книжка

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Дизайнът и антонацията на книгата.

silver94

Новороден
Новороден
Като за начало, корицата! После прочетох резюмето и някак си останах с желанието за нещо повече... :)

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Прочетох първата и страшно много ми хареса. Сега ми се иска да разбера и какво се случва и с останалите от "Хард Инк".

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

След като прочетох първата книга "Тежко изпитание" остаха много въпроси на които искам да получа отговор.Поредицата ми харесва и сега искам да прочета и тази книга.

Aleksche

Сричащ
Сричащ

Анотацията на книгата, след прочита и ми стана интересно и имам желание да я прочета.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Това, което най-много ме привлече беше корицата! Да не говорим, че анотация е доста интересна. :)

khmhlk

Новороден
Новороден
Не съм чела нищо от Лора Кей на мисля това скоро да се промени.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next