Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 18]

stasi

Сричащ
Сричащ
Дата: 26.03. Какво знаете за поредицата „Хард Инк“?

Ами до колкото знам автор е Лора Кей. Предицата е съставена от 4 книги и 3 новели. За които разбира се нямам никакво търпение. В основата на поредицата стоят екип от бивши военни, които са били подмамени и предадени от хората на които са вярвали най-много. Сега те искат да изчистят репутациите си и да извадят имената си от калка в която са били така безмислотно хвърлени от болните амбиции на пресметливи хора. И в търсене на справедливостта те се сблъскват челно с любовта, която им помага и ги прави по-силни в борбата им с лошата страна на хората. Също така да не забравя и студиото за татуровки от където започва всичко.

Линк към споделения конкус:
https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/958443587499605?pnref=story

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.03. Какво знаете за поредицата „Хард Инк“?
Знам, че поредицата се състои се от 4 книги и 3 новели и главни герой са бивши военни. Смятам,че книгите са интересни и заинтригуващи.

Alex17

Преводач
Преводач
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Анотацията звучи интересно, а освен това прочетох доста добри мнения за поредицата във форума :)

http://readndwatch.blogspot.com/

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?
Всичко,аз обичам такъв жанр книги!

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?

Прочетох първата книга от поредицата. Тя ми хареса много и сега с нетърпение очаквам да изздадат на български и останалите книги. Освен това харесвам този тип сюжети.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
27.03. Какво ви привлече в книгата, за да се включите в предизвикателството?Анотацията е добра, а и харесах много първата книга. Но ако не стане ще си я купя.

shadow of a dream .

Прохождащ
Прохождащ
Горд притежател съм на първата и искам да се сдобия с и прочета и втората.

http://cruel-souls.forumotion.com/

sortisa

Сричащ
Сричащ
Абсолютно всичко ме привлича в книгата. Като започна от това, че е част от поредица, която искам да имам, има прелестна корица и интригуващо резюме. Няма как да й устоя.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Корицата е много красива - това е първото, което ме привлече. Също така и анотацията ми се стори доста по-интересна от тази на първата книга, а тя ми хареса. Надявам се поредицата да става все по-добра с всяка следваща книга.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Само едно ще кажа военни.
Ей тва ме привлече.
Следе като прочетох първа книга и разбрах, че един от главните е от силите на реда буквално ми потекаха лигите.
Това е жанра, който напълно ме удовлетворява.
Естествено и корицата е много хубава, но главно темата на книгата ме грабна!!

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Поредицата съм си я харесала от известно време,вече си взех първа книга и въпреки ,че не съм я прочела все още, съм решила да се сдобия и с втората.Като видях ,че има предизвикателство за не я просто нямаше как да не се включа :) .Пък и принципно предизвикателствата са ми слабост yahoo
.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Като цяло обожавам книгите, в които се разказва за алфа мъжкари, за мъже от силите на реда, а точно в тази ги има в изобилие. Историите им са интересни, динамични, страстни. Нямам търпени за втората книга.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Предимно причината да се включа в това предизвикателство е че много харесах първата книга от поредицата Хард Инк. Добре разказаната история и стилът на авторката ми допаднаха. Специално във втората книга ме привлече изключително зарибяващата анотация. :)

ПП. Конкурса е споделен.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=550379831768724&id=100003901356238&pnref=story

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Все още не съм чела първа книга, но я имам така, че смятам да си запълня поредицата щом съм я започнала. А и мисля, че ще ми хареса доста и нямаше как да пропусна шанса.

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Военните.. Обичам книги с войници, било то бивши или настоящи.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next