Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 16 от 18]

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български? (Информация за новелите; Goodreads)
Те са много интересни и бих искала да бъдат издадени на български.

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?

По принцип не харесвам новели, така че ако ги издадат на български добре, за мен няма да има голямо значение.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?
Колкото повече има за четене толкова по-добре.А,ако ги съберат и в една обща книга ще е супер.

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
Да

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Анотациите на новелите са интересни . Искам да бъдат издадени на български език , за да бъде пълна поредицата .

tesadia

Прохождащ
Прохождащ
Те придават своеобразен колорит на всяка една поредица, обикновено са много динамични и интересни. С удоволствие бих прочела новелите от "Хард Инк" на български, особено тази за Джеръми :)

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Според мен е винаги по-добре да се превеждат и новелите, за да научаваме повече неща за героите.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Естествено че искам да прочета и новелите от поредицата.Все пак и те са част от историята на "Хард Инк".Ще се радвам ако ги преведат на български.

desi_98

Новороден
Новороден
Мисля,че ще са страхотно допълнение и ще бъда доволна ако бъдат издадени на български.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да, страшно много бих се радвала. Сега съм на вълна "Тежко изпитание" и нямам търпение да прочета нататък.

shadow of a dream .

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български? (Информация за новелите; Goodreads)
Да, с ще ги прочета с удоволствие! Струват ми се много интересни!

http://cruel-souls.forumotion.com/

sortisa

Сричащ
Сричащ

Тъй като не разбирам чужди езици, няма как да изкажа мнение. Но да бих се радвала да видя и новелите преведени.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Да защо не! :)

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Да, бих искала да бъдат издадени.

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Не съм запозната с новелите но мисля, че трябва да се преведат (може би дори да се прикачат към книгите след които излизат). Много често съм пропускала новели и все някой малък детайл ме обягва после.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 16 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next