Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 15 от 18]

shadow of a dream .

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 01.04. Какво е мнението ви за стила на авторката? Бихте ли искали да прочетете и други нейни книги на български?
Много ми харесва как пише авторката. Нямам търпение да издадат и други нейни книги на български език.

http://cruel-souls.forumotion.com/

Alex17

Преводач
Преводач
02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български? (Информация за новелите; Goodreads)
Ами няма да е лошо. Все пак и те са част от поредицата

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?
Да, понякога новелите са супер. Например при трите на поредицата "Красив негодник"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?
- Според мен ще е добре да се издадат в една книжка, както новелите на Посейдон :) Така феновете ще бъдат щастливи (най-вероятно) :)

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български? Не . Не ги харесвам като цяло, но предполагам че много хора ще искат да видят и тях издадени.

silver94

Новороден
Новороден
02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?
Аз нямам претенции дали книгата е на български или английски, тъй като разбирам почти еднакво добре и двата езика. Определено бих искала да си купя книгата с българска корица, която изглежда много по-добре, но се надявам превода да е добър, тъй като напоследък много книги биват превеждани по доста нескопосан начин.... 50 нюанса сиво според мен е един такъв пример!

invicta

Сричащ
Сричащ
Дата: 02.04. Какво е мнението ви за новелите от поредицата, искате ли да бъдат издадени на български?

Тъй като са част от поредицата, би било хубаво да бъдат издадени. Определено ще се радвам да ги прочета.

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Много ми харесва как авторката пише. Харесва ми книгата, която е издадена до сега, героите са страхотни, моментите завладяващи. Определено искам да бъдат издадени книгите и нямам търпение да ги прочета.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Оооо ... определено искам!! Много ще се радвам да прочета за Изи, Джеръми и Чарли!!

Определено сюжетът, който ни предсавя авторката е интересен. Имам голямо желание да прочета и притежавам тази поредица!!

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Разбира се, винаги ме е било яд, когато някоя новела остане непреведена, а тя е за герой за който много искам да прочета. Така, че съм с две ръце за новелите и на тази поредица.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Много пъти съм казвала, че не харесвам новели. Според мен една поредица би могла да бъде достатъчно добра и без новели към нея. Вярно, че в повечето случаи има второстепенни герои, които по някакъв начин са породили интереса ми, но все пак предпочитам автора да се съсредоточи върху главната сюжетна линия.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Дано всичко бъде издадено. :)

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Разбира се! Особено новелата за Джеръми и Чарли.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Рабира се, че бих искала да ги видя издадени на български. Много бих искала да прочета историята на Изи, а също и тази на Джеръми и Чарли.

m0ny

Новороден
Новороден

Няма да е лошо да издадат и новелите за да разберем как вървят нещата с останалите герои.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 15 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next