Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Предизвикателство с "Твърда решимост" от Лора Кей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 18]

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 26.03. Какво знаете за поредицата „Хард Инк“?

Авторът е Лора Кей.
Главните герои са войници участвали в специални мисии,но след последната нещата се объркали и затова са освобедени без почести и без право да говорят за това.Сега искат да изчистят имената и репутацията си.И намират любовта,а също така имат и студио за татуировки.Поредицата се състои от четири книги и три новели.

Споделих:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=806156942772719&id=100001352616269

Страницата на издателството е харесана.

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ
Знам,че поредицата се състои от 4 романа и 3 новели.И мисля,че всичките са интересни!

sweet_baby1232

Сричащ
Сричащ

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Не знам абсолютно нищо. Това мисля че е първия път, в който се срещам с поредицата. Напълно възможно е да съм попадала на оригиналното издание, но не ми звучи позната.

Споделих: https://www.facebook.com/martina.koleva.980/posts/958303850868684

Alex17

Преводач
Преводач
26.03. Какво знаете за поредицата „Хард Инк“?
Ами нищо не знам :) Сега за пръв път чувам за тази поредица

http://readndwatch.blogspot.com/

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Знам грубо каква е тематиката - за бивши военни, които се опитват да изчистят имената си. Както и че поредицата засега се състои от 4 книги и 3 новели.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Поредицата е страхотна. Разказва се за бивши военни, които са били предадени от командира си, а сега се опитват да изчистят имената си. Поредицата се състои от 4 книги и 3 новели.

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Знам само, че се състои от 4 романа и 3 новели. И че разказва историята на бивши военни от специалните части, които са станали жертва на предателство.

Споделено: https://www.facebook.com/aleks.terzieva/posts/10200371320323467?pnref=story

silver94

Новороден
Новороден
Запозната съм само с основните неща - поредицата се състои от три новели и четири книги, подробности за които намерих в сайта Goodreads: Hard Ink series -> 7 творби, 4 главни книги
Романтична поредица за петима бивши военни, провеждащи операция срещу организирана престъпна банда. Заглавията:
Hard as It Gets (Hard Ink, #1)
Hard as You Can (Hard Ink, #2)
Hard to Hold on To (Hard Ink, #2.5)
Hard to Come By (Hard Ink, #3)
Hard to Be Good (Hard Ink, #3.5)
Hard to Let Go (Hard Ink, #4)

blood_ties

Сричащ
Сричащ
Авторът е Лора Кей, книгата е част от поредица от 4 книги и 3 новели. Доколкото знам издателството ще издаде цялата поредица. Разказва се за елитен отряд от Афганистан. Лично обожавам такива книги за хора от силите на реда. Всяка книга е за различен член на екипа.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Единственото нещо което знам за поредицата е описанията на двете излезли книги, както това, че поредицата е от 4 книги.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 26.03. Какво знаете за поредицата „Хард Инк“? написа:
Че е страхотна 050
Разказва се за група бивши военни които търсят справедливост и начин да изчистят името си.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Поредицата се състои от 4 книги и 3 новели и в нея става въпрос за бивши военни с опетнено минало, които се опитват да изчистят имената си, а междувременно намират и своите половинки в живота.

dalinda

Сричащ
Сричащ

Честно казано не знам нищо! Просто ми хареса описанието, както и корицата и просто реших да се пробвам! Мисля си, че ще е интересна! :)

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Всъщност нищо. Имам първата книга, харесват ми кориците и мисля, че книгите ще са интересни. (Обикновено не греша.)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 18]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next