Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс!

Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс!

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 18 от 20]

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.03. Айла и Джош ще се справят ли с предизвикателствата, които затрудняват всяка млада двойка?

Да, мисля че ще се справят с предизвикателствата, все пак книгата трябва да е с happy end.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 20.03. Айла и Джош ще се справят ли с предизвикателствата, които затрудняват всяка млада двойка?

Още в "Целувка за Ана" си личеше, че Айла е влюбена в Джош и мисля, че каквито и предизвикателства да има пред връзката им, те ще се справят.

Alex17

Преводач
Преводач
20.03. Айла и Джош ще се справят ли с предизвикателствата, които затрудняват всяка млада двойка?
Мисля, че ще се справят

http://readndwatch.blogspot.com/

g.nikolova._

Сричащ
Сричащ
мисля, че да

Шей Рот

Модератор
Модератор

Не съм чела книгите, но се надявам, че ако наистина се обичат и искат да са заедно ще намерят сили да се справят с всичко, което живота запрати срещу тях.

https://obsessedbookreaders.wordpress.com/

tedy16

Сричащ
Сричащ

Със сигурност.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Да мисля че ще се справят.

gery21

Новороден
Новороден
Мисля, че да.

mi6ok123

Новороден
Новороден

Вярвам, че ще успеят. Ако наистина се обичат ще се справят с всяка една трудност, независимо каква е тя.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Не знам, но се надявам да успеят да се справят с всички трудности и предизвикателства.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ

Да, определено да.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Не съм чела книгата, но мисля,че ще се справят.

velllina

Новороден
Новороден
20.03. Айла и Джош ще се справят ли с предизвикателствата, които затрудняват всяка млада двойка?

Разбира се, нали все пак трябва да има история за разказване. :)

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Да. Иначе ще се изгуби смисъла на книгата, нали ?

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 20.03. Айла и Джош ще се справят ли с предизвикателствата, които затрудняват всяка млада двойка? написа:

Каква романтика ще е ако не успеят laughting hand

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 18 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next