Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

Предизвикателство с "В леглото на дявола" от Лорейн Хийт!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 15]

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата: 26.02. Имате ли предложения за други исторически любовни романи, които да се издадат?
Поредицата "Бриджъртън" на Джулия Куин и книгите на Елоиза Джеймс са единствените, за които се сещам в момента. Честно казано, бих могла да дам повече предложения за съвременни, фентъзи или YA романи.

mockingjay

Преводач
Преводач
26.02. Имате ли предложения за други исторически любовни романи, които да се издадат?
Може и да имам, но няма да знам, че са от този жанр

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 26.02. Имате ли предложения за други исторически любовни романи, които да се издадат?

Не съм особено запозната с жанра и не съм обръщала особено внимание на подобни книги, за това не се сещам какво да предложа.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Не съм запозната с другите исторически любовни романи, които не са излезли на българския пазар.

liny

Новороден
Новороден
26.02. Имате ли предложения за други исторически любовни романи, които да се издадат?
Да бих се радвала да се издадат исторически любовни романи на Джули Гарууд , бих се радвала и на други автори с хубави любовни романи не издавани до сега в България .

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Не, в момента не се сещам за такива романи.

Споделено: https://www.facebook.com/aleks.terzieva/posts/10200276389830264?pnref=story

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Да и то много.Например книги на Карън Хоукинс,Елойза Джеймс,Джули Гарууд,Джоана Линдзи, Джулия Куин.Има и още много книги за,които ще се радвам ако преведат.

tetichka

Новороден
Новороден
За жалост нямам такова предложение,но бих прочела всички исторически любовни романи, които биха се издали и са ми попаднали в ръчичките.

midnight__sun

Новочетящ
Новочетящ

Да, бих желала да се издаде поредицата "Бриджъртън" на Джулия Куин.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
В момента не се сещам.

desi_98

Новороден
Новороден
Може би някои от неиздадените заглавие на Джулия Куин. :)

tedy16

Сричащ
Сричащ
Не се сещам.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Не следя книгите на английски и затова нямам предложения.

Bianka Bela

Редовно четящ
Редовно четящ
Ще се радвам да се издадат книги на Мери Балоу .

[Broken]

Сричащ
Сричащ

Нямам идея; не съм особено запозната с авторите на съответния жанр, но бих се радвала да прочета нещо ново и ободряващо.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next