Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 12]

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 14.02. Имате ли любими герои? С какво ви впечатлиха?
Джъстис и Вен на този етап са ми любимци. Аларик също ми е сред фаворитите,абе те всички са впечатляващи и с външността си и с държанието си!
Като се замисля е трудно да се избере!!Така де, то много сексапил и сила много нещо inlove .

sbbcreviews

Сричащ
Сричащ
Не съм чела поредицата, така че нямам любими герои.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Харесвам всички герои от поредицата, но най-големи любимци са ми Райли и Конлан - все пак тяхната история ме накара да харесам поредицата. Други любими герои са ми Аларик и Куин и нямам търпение да прочета и тяхната книга.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 14.02. Имате ли любими герои? С какво ви впечатлиха? написа:
Определено Вен, толкова е устат и постоянно пуска някакви майтапи. Обичам го. monkey in love

Alex17

Преводач
Преводач
Райли и Конлан- все пак са главните герой :)

http://readndwatch.blogspot.com/

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Любими са ми Конлан и Вен. Двамата братя са страхотни. Харесвам силните им характери и чувството им за правда и борбения им дух.

dindiiv

Новороден
Новороден
14.02. Имате ли любими герои? С какво ви впечатлиха?
Не мога да кажа кой герой ми е любим. Те всички са невероятни. Може би със съвсем малко идигам Аларик. Впечатли ме с силата на духа си.

Ето и линк:
https://www.facebook.com/hrisipalahanova

stasi

Сричащ
Сричащ

Ами на мен любимци са ми Джъстис и Кийли и Бренан. Джъстис и Кийли ми станах любимци от своята история. Така отдадени и силни поотделно и непобедими заедно. А Бренан ми стана любим покрай емоционалните си изблици след срещите си с Тиърнан. Защото в тях видях истинската му същност на един силен и пълен със страст мъж.

mockingjay

Преводач
Преводач
15.02. Коя от следващите книга от поредицата "Воините на Посейдон" очаквате с нетърпение?
Никоя определена, но поне да преведат и издадат всичките докрай.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
15.02. Коя от следващите книга от поредицата "Воините на Посейдон" очаквате с нетърпение?
Всички :) ... нямам никоя определена

http://readndwatch.blogspot.com/

Гост

Гост
Все още съм на първата, но се вълнувам за всички останали.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Тази за Аларик и Куин-нямам търпение за тяхната книга,но харесвам и всички други герои от поредицата,така че ще изчета всики.

dindiiv

Новороден
Новороден
Охо, Аларик и Куин - нямам търпение. Тези двамата са...... <3

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.02. Коя от следващите книга от поредицата "Воините на Посейдон" очаквате с нетърпение?
Всяка една очаквам с нетърпение. Обаче да идва по бързо книгата за Аларик и Куин. Ох тези двамата. Изгарям от любопитство и за историята на Дракос.
Както казах обичам поредицата и всяка една книга от нея я чакам с огромно нетърпение.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.02. Коя от следващите книга от поредицата "Воините на Посейдон" очаквате с нетърпение?
С най - голямо нетърпение очаквам книгата на Аларик и Куин. Макар да съм я чела на английски, искам да я имам и на български.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next