Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 12]

Alex17

Преводач
Преводач
13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"?
Ами засега съм чела само първата и все още нямам база за сравнение :)
Така, че отговорът е първата laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"? - Не само в тази поредица, винаги най-голямо въздействие има първата книга, не знам защо но винаги първата ми остава най-любима

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Дата: 13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"?

Харесвам много цялата поредица, изключително въздействаща и интересна е. Като най-отличителни от до момента издадените, бих посочила "Възраждането", "Освобождението" и втората новела от сборника - "Жената на шейпшифтъра". "Възраждането на Атлантида" ми е любима, защото тя ме въведе в историята, срещна ни с почти всички бъдещи герои, Райли и Конлан са ми една от най-любимите двойки, за които съм чела, а от всички героини на Алиса Дей, Райли ми е фаворит. Много съм доволна, че срещаме двамата с Конлан, а вече и не само тях от сладкото им семейство :) във всяка следваща книга. "Освобождението на Атлантида" също беше адски интересна, като се започне от душевната борба на Джъстис и се стигне до невероятната дарба на Кийли, много напрегната и динамична книга, както казах една то любимите ми. И последният ми фаворит - "Жената на шейпшифтъра", страхотно написана, въпреки че е само кратичка новела, прочетох я на един дъх и се влюбих в Итън и тръпна от нетърпение за всяка негова бъдеща поява в поредицата.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"? написа:
Ами любимата ми книга е.... Ох, не мога да избера, всички си имат своя чар и си ги обичааааааааааааааааааам 486

Гост

Гост
Възраждането.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Въпреки че всички книги от поредицата са невероятни засега най-много ми харесва първата
"Възраждането на Атлантида".

sortisa

Сричащ
Сричащ
Всички книги ги харесван еднакво, но щом се налага да посоча ще е първата " Възраждането на Атлантида" ,защото е първа и тази, заради която обикнах поредицата.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Те всички са ми любими ,но "Освобождението на Атлантида" още с първата страница ме спечели завинаги inlove .

https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/804164209666703

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Мисля, че първата книга беше по-въздействаща, така че тя засега ми е любимата от поредицата :)

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"? Моя отговор е: Това епървата книга "Възраждането на Атлантида" .

stasi

Сричащ
Сричащ

Най, най-любимата ми книга от поредицата "Войните на Посейдон" е третата книга "Освобождението на Атлантида". Обожавам историята на Джъстис и Кийли. Плени ме от първата страница и я изпапках за отрицателно време.

sineoka1983

Сричащ
Сричащ

Честно казано обожавам всичките книги и съм ги препрочитала няколко пъти , но може би първата книга от поредицата. Все пак почнах с нея :)

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Все още нямам, но скоро ще започна първата книга. Чух доста добри отзиви за нея. И мисля, че тя ще ми е любимата. :)

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Най-любима ми е първата книга за Конлан - "Възраждането на Атлантида". Тя ме развълнува и запали по поредицата.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Най-любимата ми книжка от тази поредица е втората- "Пробуждането на Атлантида". :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next