Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Yesterday at 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3864)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 10 от 12]

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
Аз съм за кориците на Тиара Букс. Досега не съм видяла нито една тяхна грозна корица :)

elizabetta_90

Прохождащ
Прохождащ
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?

Мога да заявя със сигурност , че при всякакви обстоятелства бих предпочела кориците на "Тиара Букс" . Много по-оригинални и творчески направени, цветовете са по-плътни и ярки , всяка книга по някакъв начин си прилича с останалите от поредицата, но си има своя оригиналност, която хваща окото.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Предпочитам кориците на издателството.Много по-добри са.

dindiiv

Новороден
Новороден
18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
100% на издателствот.Преди не бях виждала оригиналните, сега ги видя.Тиара Букс са се справили чудесно - за пореден път нашите корици са много по-хубави! Wink

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
https://www.facebook.com/nina.ralenekova/posts/10203304236159239 - линк към конкурса

Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"? - Българските ми харесват повече

stasi

Сричащ
Сричащ
Аз се отказвам от конкурса, успех на останалите. Very Happy

Lady_Delish

Сричащ
Сричащ
Повече ми харесват нашите на "Тиара Букс".

tesadia

Прохождащ
Прохождащ

Не съм запозната с оригиналните корици, така че отговора ми е субективен. Все пак кориците на Тиара винаги са били на много високо ниво.

silvara

Сричащ
Сричащ
18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
Сякаш повече харесвам оригиналните.

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 19.02. С какво е различна корицата на "Изкуплението на Атлантида" от другите български корици?

За разлика от предходните корици, на които имаше само по 1 човек, на тази са изобразени двама души.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 19.02. С какво е различна корицата на "Изкуплението на Атлантида" от другите български корици? написа:
Че на тази корица има двойка, а не е само мъж. А общото е, че всички са прекрасни plqskane

sineoka1983

Сричащ
Сричащ
Дата: 19.02. С какво е различна корицата на "Изкуплението на Атлантида" от другите български корици? 

На предишните корици има по един човек ,а на последната има двойка .

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

На кориците до сега виждахме само воина. Но сега в "Изкуплението на Атлантида" виждаме двойката - Бренан и Тиърнан.

sortisa

Сричащ
Сричащ
На корицата на "Изкуплението на Атлантида" са изобразени двойка влюбени в страстна прегръдка. До сега кориците от поредицата са само с изображение на прекрасно мъжко тяло. Изключение е новелата.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Разликата е в това,че на предишните корици има по един човек ,а на последната има двойка .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next