Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 12]

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"? написа:
Определено тези на Тиара Букс monkey in love

Гост

Гост
18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
Тези на "Тиара Букс".

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
Предпочитам тези на "Тиара Букс".

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Винаги съм "за" български вариант на кориците на която и да е книга, намирам за прекалено лесен варианта просто да се льопне оригинала на българското издание.
Специално кориците на "Тиара Букс" харесвам безумно много, всичките са прекрасни и "Воините" не правят изключение, най-любимата ми е тази на сборника с новелите!

tedy16

Сричащ
Сричащ
Твърдо "за" българските корици съм.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?

Абсолютно категорично предпочитам кориците на издателство "Тиара букс" Винаги са точни попадения право в целта и винаги къртят.

stasi

Сричащ
Сричащ
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?

Категорично обожавам кориците на "ТиараБукс". Не че оригиналните са лоши, но българските са по-красиви и грабват окото. Любими са ми.

sineoka1983

Сричащ
Сричащ

Определено на "Тиара Букс" ми харесват много повече от оригиналните !

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Без колебание мога да кажа ,че кориците на издателство "Тиара Букс" са просто перфектни!

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ

Ами ... и аз ще се повторя с другите участници. Определено избирам кориците на ТиараБукс.
Просто ВЕЛИКОЛЕПНИ!!

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Кориците на "Тиара Букс" ми харесват много повече от оригиналните.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Сложен въпрос. Харесвам оригиналните, но пък всички корици на Тиара Букс са просто уникални..Може да се каже, че за мен са наравно :)

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Кориците ми харесват в зависимст от издателството ,което ги издава ,а тези на "Тиара букс"
са много добри избирам ,доверявам се на избра ви!Странотни сте!

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Определено тези на Тиара. Винаги са много красиви и до момента няма корица, която да не съм харесала.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Определено тези на "Тиара Букс". Всички са невероятни и няма такава, която да не ми е харесала.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next