Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Предизвикателство с "Изкуплението на Атлантида" от Алиса Дей!

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 12]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Пак съм аз с ново предизвикателство.  yahoo

Ще имате възможност да спечелите една бройка от „Изкуплението на Атлантида”, книга пета от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей. Предизвикателството се организира благодарение на издателство "Тиара Букс".

Ето как ще протече предизвикателството. Прочетете внимателно обяснението. Ако има нещо неясно пишете в тази тема.

* Всеки ден може да отговаряте на посочените долу въпроси.
* Въпросите са подредени по дати.
* На определения ден може да отговорите само на въпроса, който съответства на написаната дата. Примерно, ако отговорите на въпроса отговарящ на дата 12.02, но го публикувате на 13.02, отговорът ви НЯМА да бъде зачетен. Същото важи, ако отговорите по-рано на някой от въпросите.
* НЕ можете да се връщате и да отговаряте на стари въпроси.
* Ако сте пропуснали някои въпроси това няма да ви дисквалифицира. Просто ще имате по-малко билетчета.
* Всеки верен отговор се брои за добавено билетче с вашето потребителско име в купата за теглене. Например, ако сте отговорили на 10 въпроса, ще имате 10 билетчета в купата.
* Внимателно оглеждайте отговорите си, за да не допуснете грешка и после да се сбогувате с някое билетче.
* Ако въпросите позволяват може да се обосновете накратко.
* Дисквалифицирам копирани мнения на въпроси със свободен отговор.
* На всички въпроси има отговори, които може да намерите в сайта на "Тиара Букс", страница във Facebook, Google, Goodreads и във форум Муза. Само малко трябва да потърсите.
* Ще помоля въпросите да се копират заедно с датата, за да ми е по-лесно като правя проверка. Не е удобно да отварям хиляда документа.
* Моля, да не пишете двойни постове. Може да изчакате друг потребител да пише преди вас.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна от крайното теглене. Същото важи, ако някой спечели от друг форум.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* НЕ е задължително да споделяте темата към предизвикателството в twitter или Facebook. Ако желаете може да го направите и аз ще добавя само едно допълнително билетче. Естествено трябва да пуснете точен линк към публикацията, за да съм сигурна, че сте го направили. НЕ добавям друг билет, ако пуснете още веднъж линк.

@Дийдра написа:
За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимка и постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

* Предизвикателството ще бъде под формата на томбола.
* Ще кача видео. В него ще обясня, ако има нещо допълнително.
* Предизвикателството продължава от 12.02.2015 г. до 20.02.2015 г. в 11:00 ч.
* Победителят ще бъде обявен на 20.02.2015 г.
* Проверявайте редовно за обявените резултати, защото аз се старая да съм бърза. Надявам се, след като обявя победителя, той веднага да ми прати данните си. Колкото по-бързо, толкова по-добре.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Книгата, за която може да участвате. Корица и анотация.
Spoiler:

Воините на Посейдон са научили, че борбата за защита на човечеството води до неочаквани врагове... и съюзници. Но няма нищо по-неочаквано от връзката между прокълнат атлантски воин и една жена, чиито сетива улавят всяка лъжа...

Воинът без емоции…
Обречен от Посейдон преди хилядолетия на живот, лишен от чувства, проклятието на атлантския воин – Бренан, е разбито, когато среща Тиарнан – жена с древната дарба да разпознава истината. Привличането обаче се оказва смъртоносно, когато единствената, която не може да забрави, се превръща в тази, която никога няма да си спомни. Опасността тегне над съдбата на Атлантида, но дали неконтролируемото желание на един воин ще унищожи света?

Жената, която вижда истината…
Работата на Тиарнан като разследващ журналист е напълно подходяща за уникалната й способност: умението да усеща всяка лъжа. Но когато разкрива, че учени провеждат ужасяващи експерименти с хора и шейпшифтъри, само неустоимият воин от Атлантида може да я защити от онези, решени да видят падението й. Когато бъдещето на света е в опасност, ще успее ли Тиарнан да се пребори дори със смъртта, за да спаси, заедно с Бренан, човечеството?
Когато истината и страстта се сблъскат… Атлантида ще бъде спасена.

** Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 12.02 до 20.02 в 11:00 ч.
Spoiler:

Дата: 12.02. Притежавате ли всички излезли книги от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей?
Дата: 13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"?
Дата: 14.02. Имате ли любими герои? С какво ви впечатлиха?
Дата: 15.02. Коя от следващите книга от поредицата "Воините на Посейдон" очаквате с нетърпение?
Дата: 16.02. Какви същества се срещат в поредицата "Воините на Посейдон"?
Дата: 17.02. Какво очаквате от "Изкуплението на Атлантида"?
Дата: 18.02. Кои корици предпочитате? Оригиналните или тези на издателство "Тиара Букс"?
Дата: 19.02. С какво е различна корицата на "Изкуплението на Атлантида" от другите български корици?
Дата: 20.02. Ще си купите ли "Изкуплението на Атлантида", ако не спечелите?

Късмет на всички! sun

https://ivshadow.wordpress.com/

Lady_Delish

Сричащ
Сричащ
Дата: 12.02. Притежавате ли всички излезли книги от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей?
За съжаление не.

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Имам всички, макар все още да не съм изчела книгата на Алексий.

silvara

Сричащ
Сричащ
Не.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Да!Притежавам всички книги от тази поредицата.Тя е една от любимите ми.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=785627721492308&id=100001352616269

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Да, имам и четирите книги, както и сборника с новелите, чела съм ги всичките и много харесвам поредицата.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Имам само първата :)

bombolinka

Прохождащ
Прохождащ
Имам само първите 3... Събирам монетки за четвъртата и за сборника.

sortisa

Сричащ
Сричащ

Да притежавам всички излезли книги от поредицата "Воините на Посейдон". Това е една любима поредица на любимо издателство.

https://www.facebook.com/radostina.stefanova.773/posts/10202616792741090

Последната промяна е направена от sortisa на Чет Фев 12, 2015 10:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път

stasi

Сричащ
Сричащ

За моя огромна радост съм горда притежателка на всички издадени 4 книжки от поредицата за "Войните" и двете новелки.

Ето и линк към споделения конкурс:
https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/935996796410951?pnref=story

tesadia

Прохождащ
Прохождащ

Да, абсолютно всички :)

https://www.facebook.com/diana.pencheva.14/posts/10206054311574493

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
12.02 Имам само първите 2 книги от поредицата, но смятам да си купя и останалите :)
https://www.facebook.com/viktoria.klinova.5/posts/1540309382914967

Alex17

Преводач
Преводач
12.02. Притежавате ли всички излезли книги от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей?
Всъщност не :)

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
12.02. Притежавате ли всички излезли книги от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей?
Не, нямам ги.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

mockingjay

Преводач
Преводач
13.02. Коя книга ви е най-любима от поредицата "Воините на Посейдон"?
Първата, защото е началото

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 12]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next