Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 11 от 12]

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас?
Да,изглежда ще са доста интересни.

tedy16

Сричащ
Сричащ
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас?

Да.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас? написа:
Много бих се радвала да ги видя на български език.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас? написа: Да явно ще са интересни!

silvara

Сричащ
Сричащ
Да, звучат интересно.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
Ами да, защо не? Важното е да се издава все повече и интересни книги на български.

kate_black

Новороден
Новороден

Смятам,че писателката е много талантлива,освен това книгите изглеждат интересни, така че бих се радвала да ги издадат на български.

Rosali

Новороден
Новороден
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас? написа:
Стига да са интересни, да.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Да, страшно много! Надявам се Егмонт да го направят. :)

mockingjay

Преводач
Преводач
21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас?
Да, защо не. Всяка издадена книга си е + за читателите

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- И аз не знам. Звучи интересно, но пък нямам много време за четене…Всъщност – да, искам. Може пък другите да имат Very Happy А и аз все ще намеря време за още една книжка :)

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Да, харесва ми как пише тази авторка и с удоволствие бих прочела още книги от нея.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 21.02. Бихте ли искали да се издадат на български и книгите от A Court of Thorns and Roses на Сара Дж. Маас? Да, разбира се ще ми е интересно.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Не съм запозната с тази книга и затова не мога да определя.

mockingjay

Преводач
Преводач
22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Ами, не знам. Предполагам

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next