Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 16]

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Честно казано, но този етап от живота, в който съм не мога да кажа, че ако "забранят" любовта ще ми липсва по някакъв начин. Но ако погледна света, всички хора, тогава мога да кажа, че ще бъде нещо катастрофално, ако няма любов. Любовта е едно от малкото хубави чувства, които крепят злото далеч от човешките души и ако я няма не само, че ще бъдем самотни и няма да имаме възможността да намерим щастие с някой човек, но и ще има по-голям шанс да се поддадем на негативни чувства, което води до лоши последствия.

http://nheartbooks.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Ха, недай боже. Ще си живуркаме без емоции предполагам 050

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Ще бъде ужасно. Дори не искам да си го представям.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Ами честно казано тя си е болест. Когато си влюбен в някого, мислите за него те преследват постоянно. Не можеш да спиш, да ядеш... не можеш да се концентрираш върху нищо. Като хълцане или кашлица е- връхлита те неочаквано. Любовта се е настанила в теб като някой вирус, но в този случай хапчетата няма да помогнат.
Аз мисля, че по точния въпрос би бил "Как ще се чувствате във свят без любов?".

Alex17

Преводач
Преводач
Ако трябва да съм честна не съм мислила по този въпрос но предполагам, че ще е меко казано ужасно... да живееш без емоции, без да разбереш какво е да обичаш някой и да си обичан от някой. Все пак нали любовта е едно от чувствата които ни превръщат в хора, а не в роботи :)

http://readndwatch.blogspot.com/

stasi

Сричащ
Сричащ
Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Ами аз лично бих се чувствала отвратително. Да някои хора опредеят любовта като болест на ума и тялото, но те явно не са успяли да почувстват истинската й сила. Мисля, че ако живеех в такъв свят щях да съм депресирана и ще се чувствам все едно са ограбили същността ми. Свят без любов за мен не е свят, а нещо граничещо с ад. Буквално!

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Бих се чувствала ужасно самотна. Любовта е прекрасно чувство и без нея сетът би бил тъжен. сив и еднообразен

nadiatg

Новороден
Новороден

Бих казала,че животът ми ще е отвратително самотен.

lusi_2799

Прохождащ
Прохождащ

Просто ужасно.Не бих искала да съществува свят,в който любовта е приемана като болест.Свят без чувства и емоции ще е катастрофално.Всички ще са като роботи-безчувствени и празни.Не бих искала да знам какво е живот без любов,тя е нещо прекрасно дори и понякога да наранява, а и всеки има правото да се влюби и да изживее своята любов и никой не може и не трябва да му отнема това право.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Много, много болна. :) Имам в предвид - Любовта е едно от най-прекрасните чувства и ако живеех в свят, където е един вид забранена, щях да се чувствам болезнено празна духом.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Не бих могла да си представя би било ужасно.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

Ами, бих се чувствала много самотна, празна, отчуждена...

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Аз и сега я възприемам като болест Very Happy Дайте ми хапче, моля Very Happy Обаче говоря най-вече за любовта към друг човек, защото предимно от нея идат проблемите. Нямам против да обичам котките или спагетите, или книгите и т.н., макар че любовта е слабост и гнусните зли създания могат да я използват с/у мен. Затова - болест си е Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Alex17

Преводач
Преводач
11.01. Мислите ли, че любовта може да се „излекува“ с една медицинска процедура?
Не. Предполагам това чувство просто си е заложено в нас

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

Преводач
Преводач
11.01. Мислите ли, че любовта може да се „излекува“ с една медицинска процедура?
Честно, не знам. Ако е като в "Делириум" вижда се, че не. Ама медицината кой знае какво ще измисли след някоя годинка.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next