Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 16]

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
По принцип харесвам повече оригиналните корици, но напоследък се случва да чета книги, които имат по-добри български корици. Такива са книгите "Делириум", чиито български корици ми допадат повече.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Българските са ми по симпатични.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
На тази поредица харесвам повече оригиналните корици. По красиви са.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?

Българските корици ми допадат повече. :)

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Специално за тази поредица ми харесват по-вече оригиналните корици.

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 09.01. Кои корици ви допадат повече? Оригиналните или българските?
Оригиналните

dina_ml

Сричащ
Сричащ
Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Ако цял живот са ми промивали мозъка с това, най-вероятно и аз щях така да мисля и като главната героиня щях да бързам за операцията.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 10.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?

Любовта е дълбоко, неизразимо чувство, което се споделя от близки, влюбени и такива, които имат интимни отношения.
Най-общо това е потребността човек да бъде всеотдаен към друг човек.
В света на книгата "Делируим" любовта се олицетворява с болест, защото тя е най - голямата сила. Сила, която може да победи всичко.
А "ТЕ" не искат това, искат послушно, конформистко общество.

Не искам да съществувам в този свят, в който няма любов. Ще ми по - болно ако я няма в живота ми.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Наскоро гледах филма по книгата "Паззителят". Там бяха засегнали подобна тема за създаването на затворено общество лишено от чувства и емоции или по-скоро такова със "заглушени" чувства и емоции. Хората живееха в заблуда, а когато един младеж откри красотата на това, което ни е отнето той разбра, че нещо сякаш му е отнето, нещо, което му принадлежи по право. Защото чувствата наистина са това, което ни прави хора и ни кара да се чувстваме завършени. Не мога да си представя свят, в който любовта е обявена за 'болест". Да тя често ни кара да оглупяваме, заслепява ни, но също така ни прави по-смели, агресивни и но дава сила.

megan5

Новочетящ
Новочетящ
0.01. Как ще се чувствате, ако живеехте в свят, в който любовта е възприемана като болест?
Може би доста странно защото знам за какво става дума. Но в свят, в който любовта е болест нима може да ти липсва нещо което си нямал или не си изпитал мисля че не.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Нямам си и на идея.Но предполагам ,че в момента в които се "запозная" с въпросното чувство няма да искам да се откажа от него.Следователно, щях да съм на нож с въпросния свят и тези ,които налагат безумните правила и разбирания.

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
Най-вероятно ужасно.

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ

Честно казано не знам. Ако живеех в такъв свят нямаше да знам какво е любов, за мен ще си е поредната болест като грип, рак, чума и хилядите останали.
За да знаеш, че е нещо различно трябва някой да ти отвори очите за това.
Така че... може би да се моля някой да го направи.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Според мен любовта е едно от най-важните чувства в един човек.Който я е изпитал веднъж в живота си няма как да се откаже от нея завинаги.Дори и понякога да е много трудно всеки има надежда че нещата ще се опряват.
Мисля си че даже и да живееш в общество,което не признава любовта и може би се "страхува" от нея,даже тогава дълбоко вътре в себе си осъзнаваш,че нещо ти липсва.
Не мисля че човек може да живее без любов.

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Ужасно! Разбира се, по-лесно е да не се влюбваме, а вместо това да гледаме вглъбено в бъдещето си, но тогава какъв ще е смисълът на животът ни, ако няма чувства и емоции.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next