Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Предизвикателство с "Делириум" от Лорън Оливър!

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 14 от 16]

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.01. Ще прочетете ли останалите книги от трилогията „Делириум“, ако имате тази възможност?

Разбира се. :)

mockingjay

Преводач
Преводач
16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Ще гледам като застреляна, защото 3 пъти поред да спечеля предизвикателство ще е fly monkey angel

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?
Няма да е нещо смислено, по-скоро ще съм "кйдфхаскйгхдф" yahoo Когато се осъзная малко, ще съм на седмото небе, че съм спечелила и ще мога да изкажа благодарности на екипа за страхотния шанс, който са ни предоставили.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Не мога да повярвам

dina_ml

Сричащ
Сричащ
Дааааа!

tedy16

Сричащ
Сричащ
16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум“?

Иеееййййй !!! plqskane bounce

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Първото нещо което ще направя е да извикам от радост. Няма да бъде нещо смислено, а по-скоро ще повиша интонацията на гласа си до максимум. Последни път, когато спечелих така извиках, че майка ми в отсрещната стая чак се стресна.

Alice_Raven

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум"?

"Hooooooly mother of Gooooood ... Сериозни ли сте? Аз? Ама аз ли?
След това ще се разпищя от щастие. plqskane monkey1

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 16.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще кажете, ако вашето потребителско име бъде изтеглено в предизвикателството за „Делириум"?
Като всеки книгоман обожавам да печеля книги.
Предполагам, че ще съм на седмото небе от щастие ако видя изтеглено името си :)

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Спечелих! Спечелих!

Alex17

Преводач
Преводач
Предполагам, че първо ще съм в шок (докато осъзная) и после ще започна да подскачам от щастие :)

http://readndwatch.blogspot.com/

megan5

Новочетящ
Новочетящ
Направо ми идва да крещя от радост.

rosi_rosi

Сричащ
Сричащ

"Ужасно много ви благодаря за страхотната изненада!" Нещо такова ще е. ;д

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Ами, първоначално най-вероятно ще последва поредица от нечленоразделни звуци monkey in love .

stasi

Сричащ
Сричащ

Ами ще се разпищя както всеки път, когато се изненадам и май пак ще изкарам акъла на околните, защото може би ще си помислят че отново съм видяла някакво животно. 050

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 16]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next