Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън!

Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън!

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 12 от 15]

s0n4ett0

Новочетящ
Новочетящ
13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Обичам да участвам в разни игри, макар и да не печеля всеки път. :)

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?

Много харесвам поредицата, а обичам и да участвам в предизвикателствата, така че щом видях, че ще има игра точно за тази книга просто нямаше как да не се включа.

tedy16

Сричащ
Сричащ
Обикновено нямам особен късмет в подобни игри, но след като спечелих предизвикателството за "Бъди с мен" на Джей Лин реших, че късмета ми се е преобърнал. А и поредицата определено е интригуваща :)

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Aми хм Very Happy Поредицата е забавна, харесват ми остроумните имена, резюметата не звучат зле, кориците са хубави. Нещо, което ще прочета е, но пък преди да го купя си викам "защо да не пробвам да спечеля.."

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Харесвам поредицатаи реших да си пробвам късмета. :)

KaPaMeJI

Прохождащ
Прохождащ
Възможността да спечеля хубава книга :)

Aleksche

Сричащ
Сричащ
Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Прочетох анотацията на книгата и ме заинтригува и реших да си пробвам късмета.

mockingjay

Преводач
Преводач
Ами първата ми хареса и сега ми е интересно какво ще стане във втората

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Защото първата книга ми харесва много и ми се иска да разбера какво се случва по-нататък.

stasi

Сричащ
Сричащ

Влюбих се в първата книга и заобичах много самата поредица "Коктейл" и много ми е интересно как ще се развият отношенията между Карълайн и Саймън.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Изключително добър старт имаше поредицата с първата книга. Много ми допадна и искрено се забавлявах с нея. Това е причината за интереса ми към конкурса.

sani4ka_vd

Новочетящ
Новочетящ
Обичам да участвам в различни предизвикателства.

mockingjay

Преводач
Преводач
14.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще направите, ако в края на предизвикателството бъде изтеглено вашето потребителско име?
Ще си кажа "3 пъти поред. Няма начин!"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Преводач
Преводач
14.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще направите, ако в края на предизвикателството бъде изтеглено вашето потребителско име?
Ще се обадя на mockingjay :)

http://readndwatch.blogspot.com/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 14.01. Какво ще бъде първото нещо, което ще направите, ако в края на предизвикателството бъде изтеглено вашето потребителско име?

Ще се ощипя за да повярвам, че е истина 050

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next