Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 20]

neko

Сричащ
Сричащ
Дата: 24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?

В последно време заради предизвикателствата. Не ме е грижа особено дали ще спечеля, но е интересно и вълнуващо. Хубаво е, спомням си за времето, в което имаше и повече активни форуми, повече се пишеше за книги и се търсеха поредици.

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?
Признавам, че се регистрирах във форума заради предизвикателствата. Но постепенно аз открих и други интересни неща.

sineoka1983

Сричащ
Сричащ

Най вече заради фен преводите и конкурсите .

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ

Главно заради фен преводи и някои конкурси.

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
24.10
От форума получавам информация за новите книги, за мнения от читатели. Също така споделям моите "книжни" интереси.

Iskra16

Новороден
Новороден
24.10
Честно казано конкурсите за книги ме привличат най-много, но също така форумът ми предоставя условия за комуникация с фенове на някои поредици, информация за нови книги и ревюта :)

Izida

Новочетящ
Новочетящ

Принципно по-скоро чета, отколкото пиша из форуми (вкл. и из Муза). И предимно пиша в раздел игри, за да разпускам. Като цяло, още преди 5-6 години, когато започнах да се ровя из форуми най-вече заради конкурсите, но в последствие ми стана приятно да чета и различни мнения и още веднъж да повторя - да разпускам с игрите Very Happy А и някои мнения са много забавни ^^ Четох и няколко фен превода, но като цяло предпочитам книги в хартиен вариант.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?

По принцип заради фен преводите и конкурсите,но понякога обичам и да разглеждам какво ново има във форума.Харесва ми да изказвам мнение за някоя книга или по друг въпрос.Обичам да влизам тук,защото във форума има интересни за мен неща.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Много ми е приятно да посещавам Форума. За жалост напоследък времето ми е ограничено и сега влизам само в 2-3 теми. Но зимния период смятам, че ще мога да съм пак по-активна.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
Днес: 24.10.2014 г.Отговора ми : За всичко както за фен  преводите ; така и за предизвикателствата (конкурси) за книги и за да видя какво ново има.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?

И за конкурсите, и за фен преводите, и за новостите край издателствата, които ме вълнуват.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
- Напоследък рядко влизам във форуми. Преди години бях по-активна, но вече нямам толкова свободно време. По принцип преди влизах главно заради информацията за книги и фен преводите, но последните няколко години фен преводите замряха, а българските изателства сякаш намалиха издаването на интересни книги.

mockingjay

Преводач
Преводач
25.10. Интересувате ли се от новата рубрика, в която правя клипове за книги и пиша ревюта към тях?
Хмм, как ми е убягнала тази рубрика ? Веднага отивам да я погледна, защото това ми е един вид конкуренция на блога 377625 . Хах, шегувам се. 100% съм сигурна, че ще ми хареса. Тамън да разбера за някоя книжка, че останах без четиво за почивните дни. laughting hand

Та, след около половин час смях се завръщам да кажа, че просто по-яки видеа от това няма, честно. На ревютата на "Лукс" много се смях. Уби ме с тази реплика "Читател да чете за друг читател. Това е просто, адски яко!". Crying with laughter Много е хубава цялата рубрика, продължавай в същия дух. cheers

Последната промяна е направена от mockingjay на Съб Окт 25, 2014 1:55 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Просто трябваше да изкажа очарованието си)

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Дата 25.10. Интересувате ли се от новата рубрика, в която правя клипове за книги и пиша ревюта към тях?
Рубриката е чудесна и много ми допадна sun продължавай в същия дух 480 .

neko

Сричащ
Сричащ
Дата: 25.10. Интересувате ли се от новата рубрика, в която правя клипове за книги и пиша ревюта към тях?

Гледах едно клипче, това за "Опал" и ми допадна, вероятно ще хвърлям око и на следващите ти клипчета вбъдеще. Хубаво е, че си измислила начин да популяризираш книгите, които харесваш, по подобен начин, така биха стигнали до по-широка публика.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next