Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

Предизвикателство със "Стъкленият трон" и "Среднощна корона" от Сара Дж. Маас!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 20]

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 23.10. Кой или кои са ви любимите герои от книгите издадени от "Егмонт"?

Алис и Емет от "Здрач"
Бри Танър

Iskra16

Новороден
Новороден
23.10

Хари Потър

silvara

Сричащ
Сричащ
23.10. Кой или кои са ви любимите герои от книгите издадени от "Егмонт"?
Пърси Джаксън и Хари Потър

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
23.10. Кой или кои са ви любимите герои от книгите издадени от "Егмонт"?

Скай и Зед
Камерън и Ейвъри
Аякс и Саша

mockingjay

Преводач
Преводач
24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?
Защото тук имам с кого да споделя страстта си към четенето и да обменям мнение за книги, които съм чела и за такива, които не съм.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго? написа:

Заради конкурсите и защото мога да споделя мнението си за някоя книга (или корица laughting hand ), а също така да придобия представа за някоя книга която ме интересува от мнението на другите.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?
Не мога да кажа, че съм активна, по-скоро активно четяща форума, не обичам да пиша, но пък последните ви конкурси са интересни и ме предизвикахте да се включа.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Най вече съм активна тук, заради предизвикателства като това. Интересни са и винаги участвам с голямо удоволствие.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Признавам си, че влизам предимно заради предизвикателствата и конкурсите, но чета с интерес и мненията на потребителите в темите за книгите.

mi666i

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?

Следя фен преводите и темите, в които се говори за книги, но рядко коментирам. Повечето ми коментари са от конкурсите за книги. Предизвикателствата са забавни и интересни и с удоволствие се включвам в тях.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 24.10. Защо сте активни във форум Муза? Заради конкурсите за книги, фен преводите или нещо друго?

Заради всичко! Обичам да чета и ми харесва да общувам с други книжни любители, а и конкурсите ви винаги са страхотни.

silvara

Сричащ
Сричащ
Заради предизвикателствата, дискусиите за книги и цялостната атмосфера.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Във форума има много полезна информация ,а и всички са отзивчиви и винаги като зададеш въпрос ти се отговаря въобще тона е много приятен ...Разбира се и конкурсите са супер зарибяващи пък и сега съм си вкъщи и имам малко повече време, което ми е приятно до прекарвам тук.

kostilka

Творец на форума
Творец на форума
Все още не съм читател на фен преводите, а това е първият конкурс от форума, в който участвам, затова ще се обоснова само с...
Защото форум Муза е действащ форум, който непрекъснато се развива, и има трите най-важни неща за мен - фен преводи, конкурси за книги и лично творчество. Посещавам го всеки ден, може да не пиша, но чета всичко ново, което се публикува във форума. Харесва ми ролята на страничен наблюдател. Научавам доста неща за книгите, които издават, и мненията на съфорумниците за тях. Чета също отговорите и от предизвикателствата (месечни, годишни, азбучни, бинго). Не ме плашат дългите постове и многото на брой. Напротив, стимулират ме. Желая ви още дълги години да просъществувате.
ПП: Участвам за двете книги.

Alex17

Преводач
Преводач

Харесвам форума защото тук имам възможност да общувам с хора с които имам сходни интереси, научавам полезна информация за любимите си книгите , хората са много мили и отзивчиви, а предизвикателствата са страшно забавни и с удоволствие се включвам в тях :)

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 20]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next