Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън?

Кой спечели "О като оргазъм" от Алис Клейтън?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Поредното предизвикателство приключи.
Благодаря на издателство "Бард" за осигурената бройка от "О като оргазъм". Също така благодаря и на тези, които взеха участие.

Участници в предизвикателството за "О като оргазъм":

1. Izida - 12
2. mi666i - 12
3. krasy - 14
4. Evitta - 14
5. Lady_Delish - 12
6. penka1234 - 14
7. bibonka91 - 13
8. sortisa - 14
9. liusi - 9 - 2 премахнати - публикувани на различна дата
10. [Broken] - 7
11. KaPaMeJI - 10
12. Cassey - 12
13. Daniela_Ilieva - 12
14. PesychinKa - 1
15. perla333 - 7
16. stasi - 12
17. ultraviolet - 11
18. Chocolate - 12
19. dina_ml - 6
20. ninaralenekova - 7
21. Villy.Petroff - 7
22. Rally90 - 6

Ето видеото с тегленето. Понеже листчетата са много трябваше добре да ги разбъркам и заради това отрязах малко, за да не ви отегча. Изгледайте до край клипчето, защото имам важно съобщение.

Задължително прочети внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Моля да се спазят.

Честито!
Изпрати трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефон на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg възможно най-скоро. Моля да провериш данните си, преди да ги изпратиш.

* Предупреждавам предварително, че може да има забавяне с изпращането на книгата или с пристигането. Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са я изпратили. По моя информация издателство "Бард" използва куриерските услуги на Speedy. Ако има промяна по тази точка, ще пиша в тази тема.
Speedy трябва да изпратят SMS кога да си очакваш наградата. Ако възникне някакъв проблем искам да ми пишеш веднага. В случай, че нещо се обърка по трасето, аз не нося отговорност.

** Случи се няколко пъти потребители да са сбъркали данните си и наградите им бяха забавени. Още веднъж казвам да провериш. Освен това искам да изясня, че от Speedy ще ти звъннат, преди да дойдат в дома ти (ако те ти доставят книгата). Трябва да има кой да приеме пратката, защото ако няма, те я връщат обратно. Ако пък мислиш, че няма да има никой у вас, може да напишеш заедно с данните си да изпратят пратката в офис в населеното място. В случай, че няма такъв ще се наложи да осигуриш човек, който да вземе пратката.

*** Когато получиш книгата задължително искам да пишеш тук да знам, че е получена. След това се снимай с наградата си и ми изпрати снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложиш книгата пред лицето си, но искам поне очите да се виждат. Ако имаш някакви въпроси не се притеснявай да ги зададеш.

Последната промяна е направена от Raven на Съб Окт 18, 2014 7:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://ivshadow.wordpress.com/

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Честито! Пожелавам ти да си я прочетеш с кеф. :)

sortisa

Сричащ
Сричащ
Много благодаря. Изпратих данните си и се надявам, всичко да е наред.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Честито и от мен flower

liusi

Прохождащ
Прохождащ
Честито! Wink

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Честито!

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
Честито!

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
Честито и от мен

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Данните са изпратени. Остава да ми пишат обратно кога е пусната наградата ти. Според мен до края на тази седмица книгата трябва да е при теб. В случай, че се позабавят и ме уведомят за това ще пиша тук. Надявам се да няма никакво забавяне.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Аз ще пиша като получа книгата.

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Книгата ти е изпратена днес. Би трябвало да е при теб на 27.10.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Благодаря за инфото.

sortisa

Сричащ
Сричащ
Книжката вече е при мен, и вече е прочетена. Много е увлекателна и си заслужава четенето . Като изключим някои малки детайли оценката ми от 1 до 5 е почти пълна петица. Много съм щастлива и ви благодаря, че я направихте мое притежание.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]