Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 15]

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?
- Имат и добри попадения. Обаче за последните години рядко се случва да си харесам тяхна книга. Просто това, което издават не ми е по вкуса.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
07.10.2014г.
Харесвам изданията им, смятам че си подбират много добре книгите за нашия пазар. Не чета и не купувам всяка тяхна книга, просто защото предпочитам любовния жанр. Но истината е, че напоследък доста се заглеждам по няколко от фентъзи поредиците, като Кралят на тръните и Лабиринтът, например.

KaPaMeJI

Прохождащ
Прохождащ
Като цяло повечето книги, който издават не са от предпочитаните от мен жанрове, но все пак има и доста, който ми допадат

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Нямам много книги от издателството, но от тези, които имам "50 нюанса" трилогията най-много ми хареса. Останалите техни книги, които имам са стари любовни романи, които още не съм чела.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Харесвам тези, които следя. :) Всеки си има предпочитания и аз си чета тези, които ми допадат разбира се. За останалите - ами, явно други ги предпочитат.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ

Напоследък да, може би защото издадоха поредицата "Лабиринтът", "Песен за огън и лед", а иначе, най-вече, харесвам трилърите, които издават от "Бард".

sortisa

Сричащ
Сричащ

На издателство "Бард" харесвам заглавията на книгите, които са в жанра който чета. Вече споменах кои книги имам и си ги харесвам много. Харесвам заглавието и на тази книга,за която е предизвикателството "О като Оргазъм". Буди интерес.

Izida

Новочетящ
Новочетящ

Да, и стига да си доиздават поредиците (дори в ограничени тиражи, на по-високи цени) още повече ще ги харесвам. Сега избягвам да си купувам техни книги преди да се уверя, че ще доиздадат нещо, независимо колко ми харесва книгата - предпочитам да си купя всички на английски, НО ДА СА ВСИЧКИ!, a не една на български и 1 на английски... Тъжна мания Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

mi666i

Новочетящ
Новочетящ

Да, някой от заглавията, които издават са наистина хубави. Много ми харесва това, че издават книгите на Нора Робъртс, Карън Роуз и Дебора Харкнес, също така харесвам и поредиците "Петдесет нюанса" и "С.Е.К.Р.Е.Т.", и наистина страшно много се зарадвах като видях,че ще издават поредицата на Алис Клейтън, отдавна чаках някое българско издателство да започне да я издава.

Lady_Delish

Сричащ
Сричащ
Да и мисля, че "библиотеката" ми от техни книги е доста показателна за това. Издават много добри автори, като Сидни Шелдън, Дан Браун, Нора Робъртс и др.

Chocolate

Новочетящ
Новочетящ

Не следя често какво издават, защото невинаги са по моя вкус, но имат и попадения, които са ми направили впечатление. Хубаво е, че издават 'Лабиринтът', която е нашумяла от много време. И, разбира се, книгите на Алис Клейтън. Авторката има страхотно чувство за хумор и пише супер симпатичните герои и много се радвам, че вече я има и на българския пазар. :3

http://selfishprayers.blogspot.com/

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Има доста тяхни книги които харесвам.Предппочитам любовните романи така че естествено следя повече тях.

stasi

Сричащ
Сричащ

Следя издателството от няколко години и съм изключително доволна от заглавията, които издават. Купувам с удоволствие книгите им и винаги оставам изключително доволна от тях. Въпреки, че все още си чакам втората книга от поредицата на Лена Валентин ще продължавам да си запълвам библиотеката с техните заглавия.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
07.10. Харесвате ли заглавията, които издават „Бард“?

Като име, Дан Браун ми е голям любимец, та от него се вълнувам по-интензивно. Що се отнася до останалите заглавия на издателството, не съм особено запозната с тях.

dina_ml

Сричащ
Сричащ
07.10. Да харесвам ги или поне тези които съм чела до сега. По принцип не си избирам книгите по издателства ...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 15]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next