Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3865)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

Предизвикателство с "О като оргазъм" от Алис Клейтън!

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 12 от 15]

Rally90

Новороден
Новороден
Дата: 14.10. Какво мислите за корицата на книгата? Бихте ли я променили?

Харесва ми, не бих я променила.

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Само защото е еротична, но иначе мисля, че ще е по-забавна и лека за четене.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

sortisa

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Както се разбира от предишните ми отговори харесвам поредицата "Петдесет нюанса сиво", но се радвам, когато чета доста  различни сюжети от еротичния жанр. Така, че си мисля и се надявам, че историята на "О като оргазъм" няма да прилича на "Петдесет нюанса"

Villy.Petroff

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.10.
Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Като жанр да, но иначе се надявам да не повтаря вече нещо познато.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?

Не съм чела „Петдесет нюанса сиво“, така че не съм сигурна, че мога да дам обективно мнение.

Daniela_Ilieva

Сричащ
Сричащ
15.10. Според вас дали „О като оргазъм“ ще прилича на трилогията „Петдесет нюанса сиво“?
Охх, докога всеки любовен роман ще се сравнява с 50-те. Знам, че няма да прилича на трилогията по абсолютно нищо, и слава богу. Откъде знам ли, защото си съставям предварителни впечатления за книгите, най-вече от чуждестранни ревюта. Добре, че не ми се налага да се доверявам само на българското представяне, защото половината книги, които излязоха тази година бяха - колежанската версия на 50-те, за феновете на 50-те и прочие глупости. Нямам нищо против трилогията, ама тези евтини опити за реклама са безобразно дразнещи.

bibonka91

Новочетящ
Новочетящ
Не знам дали ще прилича, но се надявам да не е така макар, че съм от фенките на поредицата. Просто искам нещо различно, а не преписване на същата история с други имена на героите.

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
-Освен като жанр с друго не ми се вярва ,че ще прилича на Нюансите .Честно казано повече ме притеснява да не прилича на поредицата "Красив негодник" и т.н ,че ще съм силно разочарована.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ

Мисля че ще е различна.Поне тази книга за мен по-нищо не прилича на 50-те нюанса.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Не, не мисля така. В Нюансите е наблегнато на миналото на Крисчън и последиците от него. На преодоляването му, заедно с Ана. И на много по-доминатни секс игри. А за О като оргазъм, смятам че ще лека и развличаща.

ultraviolet

Новочетящ
Новочетящ
Не че имам нещо против "Петдесет нюанса" като поредица, но предпочитам да се абстрахирам от подобни сравнения. От анотацията и от коментарите в goodreads съдя, че книгата има повече различия, отколкото прилики с "Петдесет нюанса сиво". "О като оргазъм" е по-скоро от типа книги, които ни карат да се смеем и абстрахираме от драмите в ежедневието.

Rally90

Новороден
Новороден

Не, не мисля, че ще прилича или поне се надявам на това...

Lady_Delish

Сричащ
Сричащ
Аз не съм чела все още Нюансите, но според беглите ми познания, аз също ще се съглася с останалите, че едва ли ще си приличат много двете поредици. Нюансите изглеждат една идея по-мрачни и драматични, докато тази изглежда лека, забавна и развлекателна.

KaPaMeJI

Прохождащ
Прохождащ

Не мисля, че ще прилича. Мисля, че ще е по-забавна

Chocolate

Новочетящ
Новочетящ

О, не. Единствената прилика е, че секс сцените са по-детайлно описани. Саймън и Карълайн са много, ама много по-различни, много по-жизнени и свободни - и най-хубавото, не особено склонни към драматизиране. Което е главнта причина да обичам книгата толкова много.

http://selfishprayers.blogspot.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next