Latest topics
» Зад маската на дявола | Николай Пенчев (ревю)
Вто Сеп 19, 2017 4:05 am by kostilka

» Предавам нататък
Нед Юли 16, 2017 11:55 am by Topcho

» "Алиса и петък вечер" (ревю)
Вто Май 30, 2017 11:01 am by Дийдра

» Raven / IvShadow представя новата рубрика - Време за книги
Нед Май 07, 2017 11:11 pm by Mariq123

» Riddle .
Нед Май 07, 2017 11:08 pm by Mariq123

» Коментари на дневниците
Нед Май 07, 2017 11:03 pm by Mariq123

» СЪОБЩЕНИЯ
Нед Май 07, 2017 10:53 pm by Mariq123

» Последната империя | Брандън Сандерсън (ревю)
Сря Май 03, 2017 1:06 pm by radost123

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Вто Май 02, 2017 8:03 pm by gery777

» Nerve (ревю)
Чет Апр 27, 2017 10:12 pm by debora

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3867)

Raven (3245)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1917)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (943)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

Предизвикателство с "Магистериум: Железният изпит" от Холи Блек и Касандра Клеър!

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 12 от 15]

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Дата: 27.09. Чели ли сте някоя „Реликвите на смъртните” и / или „Адски устройства” на Касандра Клеър? Какво мислите за тях?
- Изчела съм всички книги и от двете поредици. Адски устройства ми е любима. Реликвите не толкова много, но също съм впечатлена от нея, Всъщност най-вече от очарователните и остроумни изказвания на Джейс. :) Толкова много съм се забавлявала, когато се "изцепва" нещо. Определено той е любимия ми персонаж в поредицата.

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 27.09. Чели ли сте някоя „Реликвите на смъртните” и / или „Адски устройства” на Касандра Клеър? Какво мислите за тях?

Четох до 4-та (вкл.) книга на "Реликвите". Харесват ми, макар да са ми леко детско наивни. Някак тип "За американски тийнове", но все пак си струват прочитането.

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ
27.09. Чели ли сте някоя „Реликвите на смъртните” и / или „Адски устройства” на Касандра Клеър? Какво мислите за тях?

И аз като някои предходни потребители не съм чела някоя от поредиците. Харесват ми анотациите и все някога ще дойде и техния ред за проит.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Чели ли сте някоя „Реликвите на смъртните” и / или „Адски устройства” на Касандра Клеър? Какво мислите за тях?

Запозната съм и с двете поредици. Авторката притежава завидната способност да приковава вниманието на читателите.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
27.09. Чели ли сте някоя „Реликвите на смъртните” и / или „Адски устройства” на Касандра Клеър? Какво мислите за тях?

Чела съм всички книги и от двете поредици."Реликвите на смъртните" е много хубава поредица и даже малко съжалявам че свърши."Адските устройства" също е интересна поредица.Харесват ми.

lusi_2799

Прохождащ
Прохождащ

Чела съм цялата поредица "Реликвите на смъртните". Обожавам я.Любимата ми,просто е уникална monkey in love А "Адски устройства" мисля да я прочета в най-скоро време.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Чела съм "Реликвите на смъртните". Смятам я за неповторими книги. Уникално хубава поредица. За "Адски устройства", чела съм само първата книга, скоро ще прочета и другите две. Тя също е много добра поредица, с нетърпение чакам да излезе новата поредица на Касандра Клеър и също да прочета "Магистериум".

http://nheartbooks.blogspot.com/

Topcho

Творец на форума
Творец на форума

Чела съм първите няколко книги и от двете поредици, но още не съм ги довършила. Много ми харесва светът, който е изградила авторката, основните сюжети, както и самият стил на Касандра Клеър - лек и ангажиращ. Но същевременно рядко срещам книги, където главните герои да ме подразнят толкова. Надявам се в резултат на колаборацията с Холи Блек в "Магистериум" това да не е така.

http://topchochanbooks.blogspot.com/

sisitoo

Новочетящ
Новочетящ
Чела съм първите две книги от поредицата "Реликвите на смъртта". Историята е много интересна и книгите определено ми харесаха. Смятам за напред да завърша тази поредица и да прочета още някоя книга на тази авторка.

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?
- Гледала съм само „Реликвите на смъртните:Град от кости”. Да, хареса ми. Любимите ми моменти бяха включени, а и мисля че филмът е направен много добре.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?
Разбира се. И двата филма съм гледала и ми харесаха има само няколко неща, които не ми допаднаха. В "Реликвите на смъртните" има някои неща, които не бяха направени точно и ЗАЩО няма да има втори филм. laughting hand "Хрониките на Спайдъриук" също много ми харесва, като филм, но можеше да направят поне два филма, за да хванат повече моменти от книгите. И разбира се, да направят филм/и по продължението на поредицата laughting hand Иначе филмите са страхотни, независимо всичко, аз обичам да гледам филми по книги, които харесвам и не мога да видя лошите им страни, колкото и да са много, защото знам, че книгите са добри и сюжета е интересен.

Последната промяна е направена от nikityy333 на Нед Сеп 28, 2014 7:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://nheartbooks.blogspot.com/

Мис Претенция

Редовно четящ
Редовно четящ
Гледала съм само Реликвите на смъртните. Изобщо не ми хареса. Не съм чела книгите и нямам база за сравнение, но филма беше толкова лош, че уби интереса ми към поредицата.

Alex17

Преводач
Преводач
28.09. Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

Гледала съм "Реликвите на смъртните: Град от кости", а за „Хрониките на Спайдъруик” сега чувам и непременно ще го изгледам тези дни :). Колкото да "Реликвите на смъртните" някой неща не бяха направени точно, но като цяло филма ми хареса.

http://readndwatch.blogspot.com/

[Broken]

Сричащ
Сричащ
Гледали ли сте филмите „Хрониките на Спайдъруик” и „Реликвите на смъртните: Град от кости”? Харесаха ли ви?

„Реликвите на смъртните: Град от кости” да, но „Хрониките на Спайдъруик” - не. Неочаквано добра екранизация на първия филм, макар да си признавам, че съвсем не очаквах много от филма.

silvara

Сричащ
Сричащ
Гледала съм ,,Реликвите на смъртните" и честно казано очаквах повече. Другият не съм го гледала.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next