Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 1 Регистриран, 1 Скрит и 8 Гости :: 1 Bot

kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3874)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

radost123

Topcho

iliapi

Дийдра

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Предизвикателство с "Фор" от Вероника Рот!

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 14 от 17]

Milka

Новороден
Новороден
Дата: 28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Не, такова е било усещането на авторката тогава. Иначе всеки читател си пречупва историята през своята призма и почти винаги има нещо или някой герой, който би искал да промениш :) .

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
Spoiler:
- Смятам че беше безсмислено Трис да умира. Не казвам че очаквам розов край на антиутопия, но смъртта й не ми се връзва с край на тази история. Но това си е решение на автора и го приемам, независимо дали ми се иска.

malkata20

Новочетящ
Новочетящ
дата:28.09.2014 г.отговора ми:така книгите са си супер, редакцията само би развалило цялостната концепция!

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Spoiler:
Да, и за мен беше безсмислено Трис да умира. И да, право да авторката е да определи края на поредицата, но ако зависеше от мен, Трис нямаше да умре.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ

Не. На мен книгите ми харесват такива каквито са.

ninaralenekova

Новочетящ
Новочетящ

Почти няма история, която умира интересен герой, да не искам да променя нещо. Но все пак не съм аз автора, а и всички истории не може да свършват супер положително и идеално - просто няма да са реалистични. Конкретно за тази трилогия - не съм я чела, но от някои от горните мнения разбирам, че ще има за кого да съжалявам.

penka1234

Новочетящ
Новочетящ
28.09. Бихте ли променили нещо в трилогията „Дивергенти”?

Ами на мен си ми харесва както е написана,така че не не бих променила нищо.Не всяка книга има щастлив край.

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Не смея да я дочета, защото знам края. Значи може би да - края Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Rally90

Новороден
Новороден

Не съвсем, но може би края :)

Evitta

Всекидневно четящ
Всекидневно четящ
Бих променила края.Много ми е безсмислено като започнат да измират главните герои.Направо ми се убива мерака за чете. die

perla333

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот?
- Според мен корицата е с виенско колело, защото онзи момент от „Дивергенти” е много важен за Тобиас. Когато се качва с Беатрис все по-високо и по-високо, той преодолява страха си от височини. А на корицата колелото е в пламъци точно заради това – защото вече не е слабост за Тобиас. И един вид е унищожено. Не знам дали ме разбрахте какво искам да кажа :)

Cassey

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот? написа:

Според мен е изоставеното виенско колело на което Фор/Тобиас се качи заради Трис. Това беше важен момент и за двамата, може би заради това е избрано за корицата. Или да олицетвори страха от височини на Фор. Знам ли, не ме бива в такива разсъждения laughting hand

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
29.09.
-Много добре са се сетили да сложат виенското колело. В първта книга моментите, когато Фор се опитва да преодолее страховете си са знакови. На колелото той успява да превъзмогне ужаса си от височини, така че най-вероятно заради това са го сложили на корицата на неговата книга.

Milka

Новороден
Новороден
29.09.2014 г.

Виенското колело е знаково още от първата книга. То е символ на предоляването на страховете и извисяване на духа. Това беше моментът, в който след спечелването на военните игри, Трис премина ключовия първи етап от обучението си при Безстрашните. От своя страна пък Фор , с това "изкачване" показва, че човек може да превъзмогне страховете си и да действа въпреки тях. :) .

Izida

Новочетящ
Новочетящ
Дата: 29.09. Какво според вас представя корицата на „Фор” от Вероника Рот?

E как какво, то се знае - момента с виенското колело, ах... <3 Very Happy

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next