Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (предизвикателства за книги) » Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас

Предизвикателство с награди - "Изборът", "Елитът", "Единствената" на Кийра Кас

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 20 от 20]

Thэ Dark Girl

Сричащ
Сричащ
Дата: 15.09. Бихте ли се включили и в други подобни конкурси? Имате ли препоръки?
Разбира се, че бих участвала. Макар да нямам голям късмет в конкурсите, все пак ми е забавно. В момента не се сещам какви препоръки бих могла да дам, важното е да е нещо интересно.

krissi4

Редовно четящ
Редовно четящ
Дата: 15.09. Бихте ли се включили и в други подобни конкурси? Имате ли препоръки?

Да бих се включила и в други конкурси. Нямам никакви препоръки, защото ми харесват такива каквито са, независимо дали са с развиване на въпрос или чрез томбола.

neko

Сричащ
Сричащ
Въпросът от 15.09. е: "Бихте ли се включили и в други подобни конкурси? Имате ли препоръки?"

Да, включвам се отвреме-навреме в конкурсите в този форум, стига да реша, че книгата, за която е конкурсът, би ми харесала. За мен няма голямо значение какви са условията, стига всички да имат равен шанс- както винаги е било, според мен. Специално за условията на този конкурс мога да кажа, че са забавни и интересни и, че всеки сам решава доколко може да се справи с изпълнението им.

silvara

Сричащ
Сричащ
Да, бих се включила. Беше много интересно.

krasy

Четец-маниак
Четец-маниак
- Да, бих се включила и то с голямо удоволствие. :) Всъщност се надявам да има още такива конкурси.
Препоръки - не, нямам. Измислили сте го страхотно - интересно и увлекателно е. Много ми е приятно да отговарям на въпросите. Забавлявам се също, докато си формулирам отговорите й ги опиша.

[Broken]

Сричащ
Сричащ
15.09. Бихте ли се включили и в други подобни конкурси? Имате ли препоръки?

С удоволствие. Увлекателен и различен, този формат беше значително по-интригуващ от обикновените томболи на случаен принцип.

swetim

Сричащ
Сричащ
15.09. Бихте ли се включили и в други подобни конкурси? Имате ли препоръки?

Да бих се включила в други конкурси. На мен ми е много интересен този конкурс, човек винаги може да отдели 2 минути да ден за да отговори на въпросите. Продължавайте да правите повече такива интересни и забавни конкурси!

MaLKoTo_MaRTiNi

Прохождащ
Прохождащ
15.09 С удоволствие бих се включила, много ми хареса :)

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Официално предизвикателството приключи. Утре рано ще пусна видеото с тегленето. Надявам се да имате мъничко търпение. Все пак трябва да огледам всичко, за да не допусна грешка.

https://ivshadow.wordpress.com/

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 20 от 20]

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20