Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3880)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1932)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

Topcho

radost123

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Книги » Ревюта » "Господар на желанието" (ревю)

"Господар на желанието" (ревю)

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 "Господар на желанието" (ревю) on Пет Фев 14, 2014 11:21 am

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan

Какво хубаво заглавие. Способно е веднага да заинтригува погледа. Не мога да се сдържа и ще кажа, че обожавам корицата. Тя ми е една от любимите. Може би това се дължи на наличието на син цвят, а на мен ми е любим. Съчетан е идеално с каменната обстановка, но да оставя корицата на страна. По-важно е самото съдържание на книгата.
Историята като цяло е интригуваща заради няколко определено сцени. Признавам си, че бяха интересни. Хареса ми, че са добавени някои исторически личности, но акцентът не пада върху тях. Авторката е успяла да отдели време за всеки герой, който е сметнала, че трябва да участва в самата история. Длъжна съм да обърна повече внимание на Емили и Дрейвън. Все пак те са главните герои.
Емили е невинна и не знае нищичко за по-важните въпроси, които един човек може да си зададе. Малко по малко тя разбира какво иска и защо го иска. За мен тя е наистина смела да се опита да спечели Дрейвън. Тактиката й може да има няколко пробойни, но поне се опитва да направи нещо. А милият Дрейвън (още едно име, което харесвам) не знае откъде му е дошло. Така е най-забавно. Обичам, когато мъжете си мислят, че ще стане точно, както са си представяли, а всъщност става обратното. Затова хората казват да не си правиш планове за бъдещето. Дрейвън е войн и човек на честта. Наистина ми допадат някои от принципите му. Харесва ми как авторката е развила образът му.
Този роман е малко по-различен от другите любовни романи. Вярно, че отново имаме герой, който се страхува да се обвърже, но за това си има причина. Имаме си и красива жена, която е доста твърдоглава. Също така има и проблеми, които са наистина сериозни. Ако хванете да четете книгата ще разберете за каква разлика говоря. Не бива да изпускам и частта с даването на клетвата. Това е много важен момент.
Кинли МакГрегър определено ме очарова с тази история. Не знам как да го  обясня, но имам усещането, че тя пише с някаква страст. Тази страст успява да достигне до читателите.

https://ivshadow.wordpress.com/

tanqn19

Новороден
Новороден
Благодаря отмятам и това в списъка за четене!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]