Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3966)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (2021)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
flexy7

Дийдра

Topcho

kostilka

iliapi

nmk_262

iv_an

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » "Прелестен хаос" и "Прелестно изкупление" - победители

"Прелестен хаос" и "Прелестно изкупление" - победители

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Съжалявам за забавянето на резултатите, но имах нужда да си почина малко. Искам да кажа няколко неща. Радвам се, че участниците се справиха със зададената задача. Всички отговори отразявах собствените ви мисли. За жалост само двама ще бъдат наградени, въпреки това се надявам потребителите ни да продължат да участват. Старая се колкото се може повече хора да бъдат зарадвани с книга.

Победител: "Прелестен хаос"
Spoiler:
TrueBloodCheers

Победител: "Прелестно изкупление"
Spoiler:
nikityy333

Да ви е честито! Пратете на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефонен номер възможно най-скоро. nikityy333, обръщам се специално към теб. Дала съм имейл и ще се наложи да изпратиш по него данните си, защото системата на форума няма да ти позволи да изпратиш ЛС с толкова малко мнения.

https://ivshadow.wordpress.com/

TrueBloodCheers

Новочетящ
Новочетящ
Много ме зарадвахте, тъй като днес имах нужда от поне една щастлива новина! Честито и на другия победител и благодаря за възможностите, които ни давате с тези конкурси. :) 
Изпратих данните си по ЛС.

nikityy333

Новочетящ
Новочетящ
Благодаря Ви много! Определено не очаквах да спечеля, но успяхте да ме зарадвате! Поздравления и на другият победител :)

http://nheartbooks.blogspot.com/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]