Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

iv_an, Topcho

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3939)

Raven (3253)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1998)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
iliapi

Topcho

Дийдра

meoww

kostilka

dobitwo

nmk_262

Raven

You are not connected. Please login or register

» Начало » Конкурси и състезания » Архив (конкурси) » Спечелете "Петдесет нюанса по-тъмно"

Спечелете "Петдесет нюанса по-тъмно"

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan

Забранявана и отричана, но неизменно обичана, трилогията „Петдесет нюанса” е попкултурен феномен, който завладя света!
Ню Йорк Таймс

„ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА“ РАЗБИВА ВСИЧКИ РЕКОРДИ!
Трилогията достигна 30 млн. тираж по света – една от най-бързо продаваните поредици, като остави зад себе си романите на Дан Браун и Дж. К. Роулинг.

Е Л Джеймс: „Напълно съм изумена от успеха на моите книги!“
ПЕТДЕСЕТ НЮАНСА ПО-ТЪМНО

Изплашена от ексцентричните сексуални наклонности и мрачни тайни на Крисчън, Анастейжа скъсва с него, за да започне нова кариера в американско издателство.
Но копнежът продължава да владее всяка нейна мисъл и когато той й предлага нов договор, тя не може да му устои. Страстната им връзка отново се разпалва. Скоро Ана научава за изтерзаното минало на своя наранен, напрегнат и властен господин Петдесет нюанса повече, отколкото е смятала за възможно.
Докато Крисчън се бори с вътрешните си демони, Ана трябва да се изправи пред гнева и завистта на жените, с които той е бил преди, и да вземе най-важното решение в живота си.
Решение, което може да вземе единствено сама...

Книга за жените, които не се страхуват да изказват на глас копнежите си!
Нюзуик

Спечелете една безплатна бройка от книгата - "Петдесет нюанса по-тъмно", благодарение на Издателство "Бард".
За да участвате е нужно да изпълните ЕДНА от задачите по-долу и да споделите линк към тази тема като публикация (ще е много по-лесно, ако тагнете в публикацията си Форум Муза - @Форум Муза) във вашия фейсбук или туитър.

Може да участвате чрез:

1. Работа с фотошоп или друга подобна програма - Направете ваша корица за "Петдесет нюанса по-тъмно". Може да използвате резюмето, но не и корицата, с която е издадена книгата. Прибавете и поне два скрийншота от процеса на работа.

Или...

2. Отговорете на следните въпроси.
* Поредицата наистина ли е за жените, които не се страхуват да изкажат на глас копнежите си? Как мислите?
* Какво ви хареса най-много в първата книга?
* Какви са очакванията ви от книга втора?
* Харесвате ли Крисчън и Анастейжа като двойка?
(Нека отговорите ви да съдържат повече от 3-4 изречения.)

Вашите отговори и творби публикувайте като коментар в тази тема.

Краен срок за участие – 09.10.2012 г. до 00:00 ч.!

Резултатите ще бъдат обявени на другия ден!

Победителят ще е един и ще бъде избран от администраторите на форума.

Последната промяна е направена от Raven на Нед Сеп 30, 2012 7:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://ivshadow.wordpress.com/

stasungera

Прохождащ
Прохождащ
Аз също реших да се пробвам и тъкмо направих нещичко. Даже ми дойде музата и за третата корица, хехе.

http://www.facebook.com/stasy.bogdanovavelinova/posts/243454765777116

Последната промяна е направена от stasungera на Нед Окт 07, 2012 4:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
stasungera, към корицата трябва да отговориш и на въпроса. Редактирай мнението си.

zori_stz

Новороден
Новороден
Само чрез фотошоп творба ли може да се участва?

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Задачата е направа на корица на фотошоп + отговор на въпрос. Моля, да четете внимателно.

Christina

Сричащ
Сричащ
Скрийншотове:

Краен вариант:

Въпрос:Какво ви хареса най-много в първата книга? (съдържанието да е повече от едно изречение)

Книгата много ми хареса. Направо си "извадих" очите, но я прочетох почти без спиране, защото историята беше наистина завладяваща. Жалко само, че свърши със сърцераздерателна раздяла. Книгите си имат всичко -любов, раздели, комични ситуации. Смяла съм се от сърце на някои сцени, но това, което ми хареса в книгата е, че не е поредният еротичен роман, както смятат повечето. Според мен всеки ще открие нещо ново за себе си, ако вникне малко по-надълбоко. Друго, което ми хареса е, че книгата не е свързана само за красотата на любовта, а се набляга и на проблемите с доверието, на миналото, което понякога отчаяно искаме да скрием.
Според мен това е най-добрата трилогия книги излизала от доста време насам.

Последната промяна е направена от Christina на Сря Окт 03, 2012 8:13 am; мнението е било променяно общо 1 път

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
Добавена е втора опция за участие в конкурса понеже доста хора не могат да боравят с фотошоп. Тези, които вече са се включили може да оставят постовете си така.
Обръщам се специално към Хриси (ако мога да те наричам така). Объркала си заглавието на книгата. Възможно е да си искала да участваш за третата книга. Погледни си поста и го редактирай. Ако си искала да участваш за последната книга ми кажи, за да изтрия поста ти.

Dark Angel

Новороден
Новороден
* Поредицата наистина ли е за жените, които не се страхуват да изкажат на глас копнежите си? Как мислите? - Според мен поредицата не е за неизказаните на глас женски копнежи и прищявки, а по-скоро четивото, което е липсвало на българският пазар на книги за жени. На сред всичките книги които излизат всекидневно, тази поредица успява да те разсее за няколко часа и да те накара да се отпуснеш. А и предполагам че доста хора не биха си признали, ако са я чели предвид съдържанието й и всеобщото нашумяло мнение за поредицата.

* Какво ви хареса най-много в първата книга? - Начинът по който г-ца Стийл постоянно изпитваше търпението и сдържаността на г-н Грей докато бяха на различни събития. Просто не можех да не се разсмея на реакциите на главният герой, който едва успяваше да си помири демоните. А характера на г-цата няма равен във всяко едно отношение. Докато те разсмива с глас, може и да те изкара и извън нерви с глупавите си постъпки и мисли. Но пък щом една книга те кара да реагираш така и да продължаваш да я четеш значи си заслужава.

- Очакванията ми са големи като всяко продължение на поредица която съм чела до сега и се надявам да не ме разочарова втората книга. Искам да разбера какво ще се обърка на края на втората книга, че да има какво да пише авторката и в третата. Определено бих си отделила два часа да седна да прочета книгата с удоволствие.

* Харесвате ли Крисчън и Анастейжа като двойка? - Грейл и Стийл са като куче и котка, и точно това ги прави толкова интересни герои. Грей с неговите мръсни секс фантазии се опитва да влезе под кожата на Стийл постоянно, а Анастейжа ту се отдава на удоволствието, ти си чука главата с камъни заради прибързаните си постъпки и според мен (раздвоената й самоличност). Но определено двамата са интересна двойка и запомняща се най-вече!

https://twitter.com/mariqpetrova/status/252446312144986114

Lady Infernaliia

Прохождащ
Прохождащ

Моля, това мнение да ми бъде изтрито.Мониторът ми се е развалил и няма цветове, мислех че снимката е черно-бяла, а тя се оказа червена.Ще си оправя корицата на друг компютър и ще опитам пак, ако е възможно.Много съжалявам. monkey....

Последната промяна е направена от Lady Infernaliia на Сря Окт 03, 2012 12:48 am; мнението е било променяно общо 1 път

Raven

Vishous Shellan
Vishous Shellan
@marielse написа:
Само да питам в условието да направим фотошоп снимка и да отговорим на въпрос какъв е въпроса?
Това с отговорите на въпросите не важи за задачата, която си избрала. Аз я промених, за да може другите, които не могат да работят с подобна програма да успеят да вземат участие.

Christina

Сричащ
Сричащ
@Raven написа:Добавена е втора опция за участие в конкурса понеже доста хора не могат да боравят с фотошоп. Тези, които вече са се включили може да оставят постовете си така.
Обръщам се специално към Хриси (ако мога да те наричам така). Объркала си заглавието на книгата. Възможно е да си искала да участваш за третата книга. Погледни си поста и го редактирай. Ако си искала да участваш за последната книга ми кажи, за да изтрия поста ти.
Исках да участвам за тази книга, но нещо съм се заблудила. :дд Ей сега ще оправя заглавието. :)

grum4o

Сричащ
Сричащ
* Поредицата наистина ли е за жените, които не се страхуват да изкажат на глас копнежите си? Как мислите?
Мисля, че е да. Поредицата е доста смела и повдига много табута. Разглежда въпроси, за които не е прието да се говори, а камо ли да се пише. Предпочитанията в секса се нещо лично, но не би следвало да са тема табу между партньорите. Поредицата е за смели жени, защото са малко тези, които изразяват гласно копнежите си. За жалост все още секса се приема като мръсна дума, а да не говорим за експериментите в него.
Поредицата е за жени, които не се срамуват да изкажат копнежите си, но съм сигурна, че я четат тайничко и доста жени, които публично я усмиват, но иначе им харесва :)
* Какво ви хареса най-много в първата книга?
Това, че разглежда сексуалността като проявление да скритите травми. Интересна е прихологията на героите. Харесва ми пълната им противоположност, но и явното им допълване.
Искам да разбера какво става по-нататък. Очаквам да се изяснят травмите на героите и да изяснят отношенията си.
* Харесвате ли Крисчън и Анастейжа като двойка?
Да харесвам ги. Допълват се много добре макар, че май все още не им е ясно. Имат толкова много общи неща независимо от явните им различия.

facebook

VeronnyG

Новороден
Новороден
От работния процес

и крайния резултат

https://twitter.com/VeronnyG/status/255230707423641600

Успех на всички!

anitaxx

Новочетящ
Новочетящ
Не се получи както исках ;дд..