Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3876)

Raven (3250)

djenitoo (2868)

Alex (2308)

Topcho (1930)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

Top posting users this month
angelina4455

kostilka

Дийдра

radost123

Topcho

iliapi

You are not connected. Please login or register

» Начало » Правила, предложения и всичко за форума! » Предупреждения!

Предупреждения!

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Предупреждения! on Съб Юни 20, 2009 10:52 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Тук, както най-вероятно, ви е станало ясно, ще отправям предупреждения към модераторите и потребителите, в следствие на тяхно нарушение.

Искам да започна с предупреждения към Тони (Тоничка) и Преси (presy), моля ви, обръщайте малко повече внимание на разделите си и на това, как потребителите оформят темите си, не ми е приятно, да се налага аз да ви върша работата, при положение че сте поели отговорност за тези раздели, друг е въпроса, че и двете не сте много редовни. Нищо лично, момичета, и двете ви харесвам, но работата си е работа, отговорността - отговорност, щом сте пожелали да сте модератори - изпълнявайте си задълженията и следете разделите си!

Последната промяна е направена от Nadenceto22 на Нед Юни 19, 2011 10:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://www.muse-bg.net

2 Re: Предупреждения! on Вто Юни 23, 2009 4:47 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Ако Тони и Преси не се повявят до утре - местата са свободни!

3 Re: Предупреждения! on Съб Юни 27, 2009 2:47 pm

presy

Прохождащ
Прохождащ
Съжалявам за отсъствието си. (:
Според мен можеше да ми пишеш по скайп или във форума на здрач, но карай.. прекалено съм заета и без това, повече от 1 форум за модериране... е, вероятно мога, просто не влизах тук известно време. Както и да е.

4 Re: Предупреждения! on Съб Юни 27, 2009 2:59 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Съжалявам, Преси, но не ти писах в другите, защото видях, че дори и не влизаш тук, разбери ме, ако беше влязла и казала че си заета и затова не си имала възможност да се занимаваш с това, щях да те разбера, но ти дори и не беше влизала през този период, за да видиш какво става, камо ли за да си следиш раздела.

Последната промяна е направена от Nadenceto22 на Нед Юни 19, 2011 10:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път

5 Re: Предупреждения! on Нед Окт 25, 2009 10:08 am

Nadenceto22

Създател
Създател
Ммм, това което ще напиша не са предупреждения, а директно освобождаване от поста "модератор", поради простата причина че разделите са занемарени и модераторите не влизат.
1. azsamkalina е освободена от раздела "Кой съм аз?"
2. Магсито е освободена от "Игри"
3. Nouvelle lune e освободена от "Новини" - категория "Книги"
4. SilentScream е освободена от раздела "Общ" - категория "Книги"
5. ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa е освободена от раздела "Класическа литература"
6. elikoleva e освободена от раздела "Съвременна литература"
7. Несинка е освободена от раздела "Здрач"
8. Несинка е освободена от раздела "Музика"
9. SilentScream е освободена от раздела "Телевизия и кино"
10. didi343 e освободена от раздела "Други" - категория "Интереси"

Предупреждение към Sunday,Bloody Sudnday:
Ким, в началото си се занимавала съвестно с разделите ти, но ако не им обърнеш внимание скоро, ще съм принудена да освободя и теб от задълженията ти.

6 Re: Предупреждения! on Съб Яну 01, 2011 12:35 am

Alex

Owner
Owner
mi6ona_97.
Второ предупреждения. В момента няма право да прикачва аватар и/или подпис, при трето ще получи временен бан. По-новите мнения, които не бяха съобразени с правилата на форума са изтрити, бъдещите ще биват изтрити. Ако някой има възражения - може да погледе хронологията на мненията ѝ, ако не е в червено - ще е премахнато.
mi6ona_97, ако си пропуснала личното ми, темата с правилата, изтритите мнения и забележките в останалите, не се стряскай, никога не е късно да се поправиш.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]