Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

iliapi, kostilka

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (3969)

Raven (3260)

djenitoo (2869)

Alex (2308)

Topcho (2028)

Zhu (1253)

krasy (1195)

PlamS (1162)

gabolinno (977)

Ellendary (946)

You are not connected. Please login or register

» Начало » Правила, предложения и всичко за форума! » Предупреждения!

Предупреждения!

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Предупреждения! on Съб Юни 20, 2009 10:52 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Тук, както най-вероятно, ви е станало ясно, ще отправям предупреждения към модераторите и потребителите, в следствие на тяхно нарушение.

Искам да започна с предупреждения към Тони (Тоничка) и Преси (presy), моля ви, обръщайте малко повече внимание на разделите си и на това, как потребителите оформят темите си, не ми е приятно, да се налага аз да ви върша работата, при положение че сте поели отговорност за тези раздели, друг е въпроса, че и двете не сте много редовни. Нищо лично, момичета, и двете ви харесвам, но работата си е работа, отговорността - отговорност, щом сте пожелали да сте модератори - изпълнявайте си задълженията и следете разделите си!

Последната промяна е направена от Nadenceto22 на Нед Юни 19, 2011 10:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://muse.darkbb.com

2 Re: Предупреждения! on Вто Юни 23, 2009 4:47 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Ако Тони и Преси не се повявят до утре - местата са свободни!

3 Re: Предупреждения! on Съб Юни 27, 2009 2:47 pm

presy

Прохождащ
Прохождащ
Съжалявам за отсъствието си. (:
Според мен можеше да ми пишеш по скайп или във форума на здрач, но карай.. прекалено съм заета и без това, повече от 1 форум за модериране... е, вероятно мога, просто не влизах тук известно време. Както и да е.

4 Re: Предупреждения! on Съб Юни 27, 2009 2:59 pm

Nadenceto22

Създател
Създател
Съжалявам, Преси, но не ти писах в другите, защото видях, че дори и не влизаш тук, разбери ме, ако беше влязла и казала че си заета и затова не си имала възможност да се занимаваш с това, щях да те разбера, но ти дори и не беше влизала през този период, за да видиш какво става, камо ли за да си следиш раздела.

Последната промяна е направена от Nadenceto22 на Нед Юни 19, 2011 10:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път

5 Re: Предупреждения! on Нед Окт 25, 2009 10:08 am

Nadenceto22

Създател
Създател
Ммм, това което ще напиша не са предупреждения, а директно освобождаване от поста "модератор", поради простата причина че разделите са занемарени и модераторите не влизат.
1. azsamkalina е освободена от раздела "Кой съм аз?"
2. Магсито е освободена от "Игри"
3. Nouvelle lune e освободена от "Новини" - категория "Книги"
4. SilentScream е освободена от раздела "Общ" - категория "Книги"
5. ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa е освободена от раздела "Класическа литература"
6. elikoleva e освободена от раздела "Съвременна литература"
7. Несинка е освободена от раздела "Здрач"
8. Несинка е освободена от раздела "Музика"
9. SilentScream е освободена от раздела "Телевизия и кино"
10. didi343 e освободена от раздела "Други" - категория "Интереси"

Предупреждение към Sunday,Bloody Sudnday:
Ким, в началото си се занимавала съвестно с разделите ти, но ако не им обърнеш внимание скоро, ще съм принудена да освободя и теб от задълженията ти.

6 Re: Предупреждения! on Съб Яну 01, 2011 12:35 am

Alex

Owner
Owner
mi6ona_97.
Второ предупреждения. В момента няма право да прикачва аватар и/или подпис, при трето ще получи временен бан. По-новите мнения, които не бяха съобразени с правилата на форума са изтрити, бъдещите ще биват изтрити. Ако някой има възражения - може да погледе хронологията на мненията ѝ, ако не е в червено - ще е премахнато.
mi6ona_97, ако си пропуснала личното ми, темата с правилата, изтритите мнения и забележките в останалите, не се стряскай, никога не е късно да се поправиш.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]